2777
2789

حس میکنم مناسب هوای سرده😑 

من الان ۱میلیارد پول تو حسابمه فردا صبح میرم جواب آزمایش و سونوگرافیم رو میگیرم و میبینم هیچ مشکلی ندارم. بعدش میرم یه عالمه خرید میکنم و تو بارون قدم میزنم . بعد میام خونه میرم دوش میگیرم با شامپو هلو .بعدش شیر عسل داغ میخورم و میرم زیر پتو با یه ذهن بدون دغدغه آروم میخوابم . 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

میتونی بپوشی خوبه 😉

کاربر آقا 🙋                                                                                                                                                            «دانشحو حقوق ».                                                          «نوازنده گیتار سبک پاپ »                                               «علاقه مند به طبیعت ، فیلم ، موسیقی ، کتاب »                    «نویسنده مورد علاقه ام : چارلز دیکنز ».                               «بازیگر : کیلین مورفی ،دیکاپریو ،کیرا نایتلی ».                      «خواننده : استاد شجریان ، حمید هیراد عزیزم ».                   « آیدی من تو سایر پلتفرم ها salehioriginal اگر سوالی در زمینه معرفی فیلم ، موسیقی ، کتاب و.... داشتین خوشحال میشم بتونم کمک کنم 😊»                                                              

چون مچ‌ پا را میگیره احتمال پیچ خوردن پا را نداره. همیشه میشه بپوشی 

زندگی هر دردی داشته باشه هر چقدرم سخت باشه سه تا درمان داره. محبت صبر تلاش‌. خدایا شکرت که درک اینها را به من دادی تا بتونم زندگی مو تغییر بدم،😊😊🥰🥰