2777
2789

کسی هست خط ازدواج زیر انشگت کوچیکه دست راستدوشاخه باشه و جدانشده باشه؟

مثل عکس

چون میگن کساییکه دوشاخس خط ازدواجشون جدامیشن

تروخدا اگ کسی هست و جدانشده بگه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اینا خرافاته!!!!🙄🙄

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی.........////مهم ترین درسی که زندگی بهم داد این بود که زنِ ثروتمند بودن،بهتر از زنه یه مرد ثروتمند بودنه،اولی لذتش خیلی بیشتره!!👍🏻😉حتی اگه به ثروت آنچنانی نرسی....////کارآگاهان عزیز نی نی سایتی😅😜اگه تو تاپیکام از پسرم حرف زدم و جایی گفتم اولین تجربه ی بارداریمه،نگید پس چرا گفتی تو تاپیکت پسر داری؟؟🥴🥴منظورم پسرِ همسرم بوده....

منن

عزیزم اینا همش واقعیت نیست

تازه من تو ی پیج معروفی دبدم میگفت این خط فرزند هست نه ازدواج و دوشاخه شدن یعنی دوقلو

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉 
2801