2777
2789
عنوان

بدترین آشپزی عمرتون چی بوده

670 بازدید | 45 پست

من راستش اشتباه آشپزی زیاد دارم مثلاً جای شیر موز دوغ موز درس کردم یا جای شکر به شربت نمک زدم و.....

اما بدترینش از نظر خودم موقعی بود که برا اولین بار میخواستم الویه درست کنم یعنی همیشه فقط رنده میکردم دیگه مرغشو مامانم میپخت اما اون روز مامانم نبود بعد منم اومدم به مرغش رب گوجه اضافه کردم جای زرد چوبه هم اشتباهی پودر گوجه زدم باز . من و خواهرم و بابام هر سه مون اسهال شدیم 😂

😂😂😂

اشتباهی که به این مورد ختم بشه نداشته م 

برای کسایی که در حقتون خیانت کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که حتی یکبار شمارو کوچیک کردن دلتنگ نشید؛ برای کسایی که دوستون ندارن دلتنگ نشید؛ برای بی معرفتا، دروغگوها، حسودا و دوروها دلتنگ نشید؛ برای کسایی که رازاتونو برملا کردن دلتنگ نشید؛ آدمای اشتباه لیاقت دلتنگیتونو ندارن! ... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

همین یساعت پیش اومدم واسه دخترم یه ذره شیربرنج درست کنم ۴تا پیمونه برنج ریختم شیرم زیاد ریختم اما برنجش نگو خیییلی زیاد بوده همه شیرو جذب خودش کرد یه شفته ای شد ک نگو😓😵‍💫بعدش دوباره هی شیر اضافه کردم در نتیجه یه قابلمه ی بیس نفره شیربرنج دارم موندم چیکارش کنم

دخترای گلم ♡🧸💜ماهلین و نفس♡💜🧸

من خودم اوایل برنج و ماکارونی و شفته و خورش جا نیفتاده چند بار درست کردم ولی خدایی قابل خوردن بود😅

چند روز پیش خونه یه نفر یه املت خوردم بدون اغراق فقط بوی آکواریوم ۶ ماه تمیز نشده میداد بدون یه قطره روغن

تخم مرغ خام بهمون میداد انقد بو نمی‌داد واقعا

چه جوانانی ،اسماعیل، می بینی؟  چه جوانانی؛ بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...💔
همین یساعت پیش اومدم واسه دخترم یه ذره شیربرنج درست کنم ۴تا پیمونه برنج ریختم شیرم زیاد ریختم اما بر ...

نصف پیمونہ ڪافے بود😊

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
شیرینی رولتی درست کردم، موقع خامه کشی فهمیدم جای شکر نمک ریختم

وای این خیلی ضد حاله😂

چه جوانانی ،اسماعیل، می بینی؟  چه جوانانی؛ بسیاری شان هنوز صورت عشق را بر سینه نفشرده اند...💔
نصف پیمونہ ڪافے بود😊

بلد نبودم 🥲البته قبلا درست میکردما اما چون خیلی دیر ب دیر درست میکنم یادم میره هردفعه زیاد میشه 🤦‍♀️شیربرنج چن روز تو یخچال میتونم نگه دارم؟

دخترای گلم ♡🧸💜ماهلین و نفس♡💜🧸
2801