2777
2789
عنوان

لک پشت نوزاد یا همون لک مغولی

99 بازدید | 14 پست

کیا بچشون لک مغولی داشت؟لینجوریه یه کمرش یا بازوش و رونش و پیشونیش لک بنفش سبز دارن.و به م ور ناپدید میشه.

ما اکثر بچه های سمت پدریم این لکو دارن و به اشتباه مادربزرگم میگفت چون سرمادر به مهر و زیارت خورده اینجوری لک افتاده به بجش.

دوست دارم بچه منم داشته باشه🤭😍😍

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دوتا پسرام داشتن

ترکین؟ پس این که ثابت کردن ۳۰ درصد مردم جهان ژن معولی تو کروموزوم yشون دارن بیجا نیست. دختراهم ژنو دارن ولی قابل مشاهده نیست

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹
2803
بچه من آره رو پیشونیشم یه لکدشببه گل با پنج تا گلبرگ داره

دختر بود؟

شما آرزتون اینه بچتون ژنش به ژن مغول های وحشی بره؟ چه کساییم الگوهاتونن واقعا. ماکه الگومون آدم های ...

متوجه کلماتت باش، اره میخام به مغولا بره و به تبار باسیط و ارزان و قرشمال شما نره.

هیچ تحقیقی راجع مغول ها نداری حتی سه بند از یاسای مغول رو هم نمیدونی بعد نظر دادی

متوجه کلماتت باش، اره میخام به مغولا بره و به تبار باسیط و ارزان و قرشمال شما نره.هیچ تحقیقی راجع مغ ...

فارس هستم و این قوم هایی که میگی اصلا به گوشم نخورده، در رابطه با بند یاسای مغول، همه اش اعدام بود نمیدونم دقیقا به چیش مینازی، اگه کلا دوتا چیز خوب توش دیده میشد ده برابرش چیز بد بود، مسخره ترین بود و سوالم اینه چطوری میتونی اینو دوست داشته باشی؟ صرفا بخاطر نژاد؟ 

فارس هستم و این قوم هایی که میگی اصلا به گوشم نخورده، در رابطه با بند یاسای مغول، همه اش اعدام بود ن ...

فقط یک بندش درمورد اعدام به روش مغولها بوده فقط یک بند😁

همون کاری که مردم اصفهان با مغولا کردن خوبتون بود، 

من تاپیکهای زیادی خوندم ازتون اگه اینقدر از ایران بدتون میاد چرا نمیرید ترکیه موندید اینجا بد اینجا رو میگین؟ 

روش اعدامش رو نمیگم، جرمهایی که برای مسخره ترین کارها بود رو میگم که همشم اعدام داشت،  مثلا چیزی که من یادمه باید برای ضبح حیوان قلبشو بگیری تو دستت فشار بدی تا بمیره ولی اگه به روش مسلمانان عمل کنی جرمه 

خود مغولا بعد از حمله به ایران، تحت تاثیر فرهنگ ایرانیان قرار گرفتن ولی یه عده ایرانی دوست دارن بچشون ژن مغولی داشته باشه

2801