2777
2789
عنوان

جدا بشم یانه نمی‌دونم

338 بازدید | 19 پست

بچها بنظر شما مردا عوض میشن؟میشه رفتارشونا درست کن یه آدم خودخواه دست از خودخواهی برمیداره؟کسی که هر ثانیه از خانوادش تعریف می‌کنه پز اونارا میده هرکاری براشون می‌کنه و خودشا می‌کشه برا اونا دوسداره همش پیش اونا باشه ولی پیش زنش نه کسی که حتی رفیقاشا به زنش ترجیح میده درست میشه؟وقتی هم ازش گله می‌کنی میگه تو حساسی میگه چقدر گیر بهم میدی میگه خستم می‌کنی از بس گیر میدی.نمیدونم چیکار کنم تنها مشکل و نگرانیم برای جدایی اینه که رابطه داشتم باهاش 😔

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

برو پیش زوج درمانگر ببین چی میگه یه جای خوندم هیچ رابطه ایی بجز موارد خیانت و اعتیاد ، فقط بخاطر یه نفر خراب نمیشه تقصیرا اگر پنجاه پنجاه نباشه دیگه تهش شصت به چهله من خودم با شوهرم مشکل داشتم و خیلیم حق به جانب بودم ولی از وقتی میرم‌پیش تراپیست تازه دارم میفهمم چقدر خودم اشتباه داشتم چقدر الان که راهکارای تراپیستمو‌ انجام‌میدم‌شوهرم‌داره تغییر میکنه 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
ببخشید شما کجا رفتید؟ هزینش چقدر بود ؟

من اصفهانم پیش اقای جهانگیری میرم چندتا تراپیست عوض کردم تا به ایشون رسیدم روششون خیلی خوبه . جلسه یک ساعته ۴۲۸ تومن 

یه خواهر بزرگ‌تر که برای خواهراش قوی و حامیه یه زن مستقل که پشت شوهرش بهش گرمه یه دختر عاقل که هرجا بتونه به پدر مادرش هر کمکی باشه میکنه و اونا بهش افتخار میکنن یه مادر که پسر کوچولوش دوسش داره و یه آدم که از درون احساس پوچی ‌و تنهایی میکنه احساس ناکافی بودن تا حد خفگی آزارش میده و مدام داره از خودش میپرسه با زندگیم چیکار کردم ؟ و هرچی بیشتر میپرسه بیشتر غرق این سوال میشه!
2801