2777
2789
عنوان

مامانا این تغذیه زیاد نیس برای بچه مدرسه ای ❓❓

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 66 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

دختر من میخوره😅کرفس هم می‌بره گاهی خیلی اهل میوه و سبزیجاته

چه جالب!

اخه من اصلا حتی یه بچه ام ندیدم انگور دوست داشته باشه😁

کرفس که دیگه واقعا خاصه

من دوام آورده‌ام؛ اما می‌خواستم معنای زندگی‌ام چیزی بیش از دوام آوردن باشد.
چرا پلو خورشت حدیدا میفرستن مدرسهمنم میبینم پاستا و ناگت مرغ و نمیدونم کتلت و برنج و....مگه لقمه یا ...

دقیقا نمی‌دونم والا منم 

دیگ تا دو یا یک مدرسه باشن بعدش خونه ان دیگ 

آخه کی صبح برنج و فست فود میخوره 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. دوتا تاپیک قبلمو معذرت میخوام که جواب پیام هاتونو ندادم واقعا حال و حوصله ندارم جواب بدم .ولی خیلی ممنونم ازتون که پیام گذاشتین .بعدا که حالم اوکی بود جواب میدم .🙏یک تک فرزند  هستُم🥲💔 لینک ناشناس هر چی دوست دارین نظری انتقادی بدی خوبی هر چی بگین 🔥🔥🔥🔥https://harfeto.timefriend.net/17222851450537
تشریفات ب مدرسه ها هم رسید بیچاره اونایی که ندارن بیچاره بچه هایی که ندارن تو مدرسه چه حسی پیدا میکن ...

مدرسه های دولتی هم دیگه پول میگیرن

۸هزار دانش اموز واجد شرایط امسال ثبت نام نکردن 

🫠

من دوام آورده‌ام؛ اما می‌خواستم معنای زندگی‌ام چیزی بیش از دوام آوردن باشد.

من برای دخترم یدونه کیک و موز و به واحد میوه دیگه می‌زارم و قمقمه آب ..... زیاد نبود بنظرم اینم میوه که خودش بیشتر گرسنه میکنه ادمو لقمه ش هم که کوچیکه دو انگشته.... کیک هم از این بسته بندی های دیگه 

چه جالب!اخه من اصلا حتی یه بچه ام ندیدم انگور دوست داشته باشه😁کرفس که دیگه واقعا خاصه

آره انگور جز میوه های مورد علاقشه😁فلفل دلمه ایی و گل کلمم خیلی دوست داره عاشق خام خواریه😄

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببخشید اسی جونم شرمنده❤️

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه شرایط رو بهش بگم🥰

خانما من آموزش زبان انگلیسی نذر کردم کسی خواست بهم بگه🥰جلسه ای ۵۰ تومن میگیرم فقط ❤️❤️❤️   تاپیک اولمو بخونید اونجا کامل توضیح دادم شرایط کلاسو و تحصیلات خودمو :))

بااجازه اسی🫀

بچه ها من  کیف فانتزی دست دوز چرمی میدوزم با قیمت عالی 😍 آدرس روبیکا و پیجمو میزارم خوشال میشم سر بزنید 🫂

عکس کارا تو تاپیکام هست ازاینجا هم کلی مشتری دارم😍

پیجم @maede._.leather

روبیکا https://rubika.ir/gildacharm1375

2801