2777
2789

حالا درسته عرف اینه که مرد چن سالی از خانم بزرگتر باشه، ولی این باور هم خداروشکر داره داره کم کم کمرنگ میشه😂میگم حالا اگه خانم از شوهرش سنش بیشتر باشهت، ا چن سال فاصله طبیعیه و مشکلی پیش نمیاره و عرفه به نظرتون؟از چن سال بگذره زیاده؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یکی دو سال شاید ، اونم به شرط اینکه تو سن بالا تر ازدواج کن ، مثلا خانوم ۳۷،۳۸ آقا ۳۶، ۳۵

کوچیکترش به مشکل میخورن مگه اینکه آقا خیلی با درک و فهم باشن

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

فوقش ۵

برای مرد هم البته همین نظرو دارم

اختلاف بالای ۵ سال بنظرم واقعا شکاف ایجاد میکنه بین دو نفر

پ.ن: میدونم با شوهراتون که ۲۰ سال ازتون بزرگترن خوشین، کلا گفتم

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

نه این هیچوقت جا نمیفته فقط مردم دخالت نمیکنن وگرنه هیچکس برای عزیزترینش نمیخاد 

کلا به نظرم واقعا درست نیست مخصوصا اینکه همه می‌دونیم زنا متاسفانه زودتر پیر میشن چ خسته میشن 

من کلا بنظرم اختلاف تا ده سال قابل قبوله بقیش نه

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚

ربطی به باور و فرهنگ نداره، وقعا مردها از نظر بلوغ رفتاری و پختگی چند سال از خانمها عقبتر هستن، فقط در سنین بالا این اختلاف سن بی معنا میشه

.                                                                  

تا ۵ یا ۶ سال 

که البته اینا بستگی به سن طرفین هم داره 

مثلا زن ۶۰ ساله و مرد ۵۰ ساله کمتر مشکل ایجاد میکنه تا زن ۳۰ ساله و مرد ۲۰ ساله

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2801