2777
2789

یه چی تو تیک تاک دیدم که خانومه نوشته بود از اون دختری که تو ماشین شوهرم مژه مصنوعی جا گذاشت و باعث شد بفهمم بهم خیانت میکنه ممنونم.

و بعد دخترهای دیگه اومدن خاطراتشون رو نوشتن که وقتی فهمیدن طرف متاهله چه چیزهایی رو جا گذاشتن تا همسر طرف بفهمه

و مثل اینکه یه کد شده بین زنها🎀

اینو یه جایی خوندم جالب بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با یکی بودم ..پدر سگ نمیگفت زن دارم  ..اتفاقی از پیامکی که زنش داد نون بگیر فهمیدم رفتم صاف و رک به زنش گفتم دیگه خبری ندارم ازشون

{¤■□♡گاهی خورد شدن استخوان هایم را  زیر بار زندگی های نکرده ام احساس میکنم ♡¤■□} ●●○بزرگ ترین گناهی که یک  انسان میتواند مرتکب شود ...  من مرتکب شده ام  .. خوشبخت نبوده ام بگذار بهمن یخ زده نسیان ... مرا درکام خود فرو ببرد ، نابود کند ;;بی شفقی 《《♤♤●●○ (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

خدا نصیب گرگ بیابون نکنه اینجورمردا رو ولی دم دخترایی گرم که وقتی میفهمی مردی متاهله و سعی میکنه به اون نزدیک بشه جای اینکه ارتباطش رو بیشتر کنه یکاری میکنه که زن طرف هم متوجه بشه👏

والا من هرچی دیدم خراب و داغون بودن از قصد میخواستن زندگی متاهله رو خراب کنن

قدیما یه سری از این هرزه پولیایی که میرفتن خونه مرد متاهل شورتی چیزی جا میزاشتن که زن طرف بفهمه..

الان دیگه یه عده از هرزه هم هرزه تر شدن

قدیما یه سری از این هرزه پولیایی که میرفتن خونه مرد متاهل شورتی چیزی جا میزاشتن که زن طرف بفهمه..الا ...

همه چی قدیمیش خوبه حتی هرزه

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...
من باشم اگر زن بچه داشت نمیگم خیلی خیلی معتقدم به اینکه ممکنه یه شبه عکض بشه مرد و بحث خونه و زندگی ...

بهترین کار اینه که خودتو بزاری جای طرف، اینکه ترجیح میدی خبر داشته باشی از خیانت شوهرت یانه

جوابش میشه عکس العمل تو نسبت به اون موضوع

چطور پیداش کردی😂😂😂

به کمک دوستان همیشه در صحنه ام ...۰🥲😂 فورا به بابام گفتم اینطور شده مرده کله خر و پولدار بود ترسیدم بلایی سرم بیاره

{¤■□♡گاهی خورد شدن استخوان هایم را  زیر بار زندگی های نکرده ام احساس میکنم ♡¤■□} ●●○بزرگ ترین گناهی که یک  انسان میتواند مرتکب شود ...  من مرتکب شده ام  .. خوشبخت نبوده ام بگذار بهمن یخ زده نسیان ... مرا درکام خود فرو ببرد ، نابود کند ;;بی شفقی 《《♤♤●●○ (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  
2801