2777
2789
عنوان

دوس دختر داداشم داره میاد خونمون واسه اولین بار

| مشاهده متن کامل بحث + 1511 بازدید | 96 پست

اب هوا 

اگه دانشجوعه راجع به درسش دانشگاهش

کدوم محله هستن راجع به محله شون حالت کارگاه بازی نه ها مثلا بگو اره یه مرکز خرید اونجاس چندبار رفتم فلان

راجع به غذا 

تی وی روشن کن راحع به شخصیت فیلمه یا خواننده

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

بابا تو سایت دختره با شخصیت و احترام رفته خونه بخت اینهمه تو سایت میگن کلی پشتش حرف زدن... این دیگه ...

تکی رفتنش مشکلی داره ؟ وقتی خانواده پسره خودشون در جریانن و دعوتش کردن ؟

در نبود خانواده پسره نمیره. خونه خالی که 

حرفایی میزنیدا

بترسید از قضاوت ندونسته

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
بابا تو سایت دختره با شخصیت و احترام رفته خونه بخت اینهمه تو سایت میگن کلی پشتش حرف زدن... این دیگه ...

به فرهنگ خانواده ربط داره دوست من میرفت خونه دوست پسرش ولی چون پدر مادر پسره هیئت علمی دانشگاه بودن نه تنها حرفی درنیاوردن حتی با وجود اختلاف طبقاتی خودشون مشتاق بودن دوستم ازدواج کنه با پسره 

کسی که فکر میکنه دختری که بره خونه همسر آینده اش زگیل تناسلی داره دیگه خیلی بدوی هست و باید خودشو درمان کنه همه که مثل شماها نیستن 

تبریز مارالی .خفن و نخبه بیر قیز . اورییم تبریزه چوخ تنگ اولوب :| 
همه جا پرشده از زگیل تناسلی اول ببینین زگیل تناسلی نداره یعنی چی ک خودش تکی بیاد

اخی عزیزم اشکال نداره برو دکتر پوست خوب میشی ایشالا

زیاد با ادمای مختلف بودی دچار شدی🥺 ب بقیه هم کارای خودتو نسبت نده♥️

بابا مامانش میدونن مامانش واسش اسنپ گرفتهتو ب خودتم شک داری عزیز من رو خودت کار کن

عزیزم شک ندارم همین خود خاهر شوهرت ذلیل بمیری اگه فردا بخوای بهش حرفی بزنی ... چون فردا کلی پشت همین حرکتش کلی حرفه حالا کاری ندارم بی بندو باری هم زیاده 

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍

انوقت من عقد که بودم 

نمیدونم کدوم از خدا بیخبری یه بسته کاندوم سالم انداخته بود دم در حیاطمون .مامانم فک کرده بود مال منه 😐😐

ساعت ۷ صبح اومد بالا سرم شروع کرد به هوار زدن 

که این اگه مال تو باشه شیرمو‌حلالت نمیکنم😒😒

تا ظهر هرچی فحش بلد بود بهم گفت😢😢

انقدر قسم و آیه تا دست از سرم برداشت

آخرم فک کنم باور نکرد مال من نیس😥😥

همش میگفت اگه بعد عروسی باکره نباشی با جارو از خونه بیرونت میکنن😠😠😠😠😠

به فرهنگ خانواده ربط داره دوست من میرفت خونه دوست پسرش ولی چون پدر مادر پسره هیئت علمی دانشگاه بودن ...

بابا معلوم نیس پشت کدوم کوهی یه گوشی گرفته دستش داره نظر میده ولش کن 

پسره که تنها خونه نیست.بعدشم فرهنگی متفاوت.قیاس نکن.ممکنه دختره از من و شما پاکتر باشه

نگفتم خرابه گفتم بعدا خانواده شوهرش بهش میگن آویزون

کانال جزوه آنلاین سال ۱۳۹۵ تاسیس شد .ابتدا جزوات دستنویس خودرا در کانال به فایل تبدیل و در اختیار عموم قرار میدادم .سپس جزوات دانشکده را جمع آوری و آنها رو به صورت آرشیوی با نام اساتید ارایه میکردم . مفتخرم که هم اکنون از تمام ایران برای انجام خدمات دانشجویی مثل تایپ ،مشاوره پایان نامه و تحقیق، مراجع مجازی دارم ...  جزوه های دستنویس داری ازت میخرم ...کتابهاتو پیدا نکردی به کانالم سر بزن و از ادمین بخواه تا برات پیدا کنه ... کارتایپ و ... خلاصه هرکار دانش آموزی و دانشجویی که نتونستی از پسش بر بیای کافیه یه پیام بدی... ۵نفر مستقیم و بیش از ۵۰ نفر غیر مستقیم از طریق کانال درآمد زایی دارند. قیمت ما کاملا دانشجوییه👍
انوقت من عقد که بودم نمیدونم کدوم از خدا بیخبری یه بسته کاندوم سالم انداخته بود دم در حیاطمون .مامان ...

باور میکنی واسه من انداخته بودن توی کفشم؟؟ کتونیم جلو در بوده

تو اپارتمان

یدونه باز شده بود پوستشو انداختن ، هنوزم عقدم و این قضیه دقیقاااا شب عقد محضریم شد

اخی عزیزم اشکال نداره برو دکتر پوست خوب میشی ایشالازیاد با ادمای مختلف بودی دچار شدی🥺 ب بقیه هم کار ...

یتیم بشی  ک این حرفو بمن میزنی من ک نگفتم داره گفتم ببین نداره سالمه ... یتیم بشی به زودی 

2801