2777
2789

سلام پریشب تقریبا ۶۰ کیلو گوجه رو شستم تا دیشب موند ی مقدار کپک زد . 

دیشب بردیم آبشون بیرون گرفتیم دوتا دبه ۲۴ کیلویی با ی ۱۲ کیلویی شد .

الان ی ۱۲‌ و ۲۴ ریختم تو قابلمه .

بنظرت اون یکی ۲۴ نگه دارم فردا بجوشونم کپک نمیزنه؟توش نمک بزنم چی ؟؟

البته خودم دوس دارم امروز تموم شه ولی خب قابلمه تا بپزه دورش احتمالا خشک شه خب آب رُب بریزم دوباره تو همون قابلمه ک اطرافش خشک نمیسوزه ؟؟

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

چون قابلمه وقتی کناره ش خشک شه حداقل یکی دوساعت زمان میبره نم بخوره تا بشورم

مامانم اینجوری درست میکنه

بعد از اینکه پوره  کرد واز صافی رد کرد، نمک میزنه میذاره یه شب تو دبه بمونه. صبح دیگه سبک میشه میاد بالا و آب کف دبه جمع میشه. اون آب رو خالی میکنه بعد میریزه تو قابلمه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مامانم اینجوری درست میکنهبعد از اینکه پوره کرد واز صافی رد کرد، نمک میزنه میذاره یه شب تو دبه بمونه ...

ینی آب اضافی رو میریزن دور ؟

الان دیگه با دستگاه آب کشی میشه اینکارها لازم نیست

بیرون داد ابگیری کردن، ولی خب بازم یه شب با نمک بمونه خودش اب میندازه دوباره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ینی آب اضافی رو میریزن دور ؟

اره

بریز بیرون رب آماده بگیر

اتفاقا ۷سال رب آماده میگیرم امسال اولین باره . شوهرم میگ رب بیرون کیفیت نداره مثل اینکه از کسی شنیده تو رب های بیرون کدو و هویج میریزن تا غلظت پیدا کنه

آب میریزی تو رب متوجه نشدم ..اگه آب داره بعد بزاری قشنگ آبش کشیده شه اگه اب داره که باید بزاری فریزر که کپک نزنه یه ربع قبل از برداشتن رب باید نمک بزنی نمک باعث میشه ربت کپک نزنه ولی اگه هی تو حین پخت نمک بریزی یه ربع رنگ تیره و شور داری روغنم کم بریز داخل رب ما میریزیم روغن جامد

آب میریزی تو رب متوجه نشدم ..اگه آب داره بعد بزاری قشنگ آبش کشیده شه اگه اب داره که باید بزاری فریزر ...

ن آب گوجه گرفتم قابلمه کوچیک ه . یدونه دبه ۲۴ کیلویی مونده آب گوجه نمیدونم چکار کنم

2801