2777
2789
عنوان

خرید واجبات جهیزیه با بیست تومن وام

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 91 پست
خیلی بیشعوره تازه میگه هر کی این قانون رو گذاشته که مرد باید عروسی بگیره یا مرد باید خرج زنو بده و و ...

کل جهیزیه با شماست؟خودش چی میاره؟

🥰تلّی...دختر گیسو کمند.ممنون که لایک نمیکنی گل.🥰
فقط باید جلوش وایستی باید جواب همچین مردیو بدی شوهر منم یه درجه اینجوری بود هر بار میگف جوابشو میداد ...

چی جوابشو بدم؟؟

من شاغلم هستم 

میگه خودت خرج خودتو بده اما من به هر کلکیه ازش میگیرم رو نمیدم

میشه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات بفرستین  

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

جالبه اون میگه من غر میزنم و رو مخم تو لج و لجبازی این حرفو میزنه نمیخواد از مامانش اینا پول بگیره ...

جوابشو بده بکو‌احمقی سوارت شدن چشماتو باز کن ببین کلفتیش واسه توعه

چی جوابشو بدم؟؟من شاغلم هستم میگه خودت خرج خودتو بده اما من به هر کلکیه ازش میگیرم رو نمیدم

مثلا بعضی وقتا بشین از عروسی دوستات لگو‌بگو فلان دوستم شوهرش اینجوری عروسی کرف والا جهیزیه درس حسابی هم ندادن یا بگو فلان چیزو میخرم براش غیر مستقیم بهش بگو تو واسه زندگی نا کافی هستی نارضایتی هاتو بگو انتظارات و بگو حتی اگه انجام نده بزار بدونه وظیفه داره گاهی وقتا وظیفه هاشو یادآوری کن اگه گف کی گفته فلان لگو‌پس برو‌جنسیتتو عوض کن تو مرد نیستی از زن کمتری بزار بشینه سرجاش از الان باید جلوش وایستی بگو عروسی نمیگیری جهیزیه نمیارم من هر جور در بیایین جلو منم در اون حد جهیزیه میارم 

جوابشو بده بکو‌احمقی سوارت شدن چشماتو باز کن ببین کلفتیش واسه توعه

گفتم اینو بهش، میگه فکر کن برادر خواهرام مردن فقط من بچشونم  منم پیش خودم میگم خب بقیه روزا هم مرده باشن دیگه برای مفت خوری هستن فقط !! مثلا فقط به شوهر من میگه حوصلم سر رفته منو نمیبری یه جایی دق کردم تو خونه حوصلم سررفته  

جالبه اون میگه من غر میزنم و رو مخم تو لج و لجبازی این حرفو میزنه نمیخواد از مامانش اینا پول بگیره ...

از من می‌شنوی جهیزیه عالی و زیاد هم واسه این مرد نبر از اونایی که هر چی ببری و بخری میگه کمه

گفتم اینو بهش، میگه فکر کن برادر خواهرام مردن فقط من بچشونم منم پیش خودم میگم خب بقیه روزا هم مرده ...

وای چقدررر حرص میخورم شغلش چیه ارزش داره اینهمه سختی بکشی به خاطرش 

خب وقتی امده جلو برای پسرش زن گرفته باید حمایتش کنه

میدونی مادرشوهرم فوق العاده آدم خسیسیه برای اون یکی بچه هاش میکنه این یکی نه به خاطر اینکه زیر سلطه خودشون باشه همیشه وکاراشو بکنه درصورتیکه اونا خیلی وضعیتشون خوبه و نیازی ندارن 

بعد به شوهرم میگم میگه من توقعی ندارم درصورتیکه یکی باید بهش تو غلط کردی نمیدن بهت !!!

سرویس چوب هم معمولا با داماده..

همینم داشت قاطی میکردخواهر 

میگفت بیشتر نکن مامانم صداش درمیاد انگار اون شوهر منه  به اون چ آخه   

درصورتیکه یه ریالم کمک نمیکنه فضولیم میکنه

میدونی مادرشوهرم فوق العاده آدم خسیسیه برای اون یکی بچه هاش میکنه این یکی نه به خاطر اینکه زیر سلطه ...

زمانی باید توقعی نداشته باشه خودش از پس همه چی بربیاد نه اینکه یه نفر دیگه رو هم بدبخت کنه

عزیزم تلفن و میز تلفن

اسپرسوساز البته اگه زیاد قهوه خور نیستین

و آباژور 

بنظرم اضافیه

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉 
2801