2777
2789

البته نه بخاطر وجود جاری 

بخاطر برادر شوهره که مادرشوهر دیوونشه 

آیا برای شما هم تبعیض هست؟

تعبیر خواب بلدم، سوالی داشتی بپرس ولی قبلش بدون من تو این حوزه مطالعه تحقیق تجربه از منابع موثقی مثل امام صادق حضرت یوسف دارم‌.و اینکه هر خوابی تعبیر نداره و ناخوداگاهته خواهشاً اگر تعبیر باب میل شما نبود احترام بذارید اگر گفتم غم و اندوهه به این معنی نیست که بترسی بدترین خواب ها با دعا صلوات آیت الکرسی و صدقه دفع میشن💖

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من اینجور مسائل رو زیاد دیدم

عزیزم تا میتونی خودت به بچت عشق بورز و اصلا راجب این موضوع جلوی بچت صحبت نکن چون احساس کمبود محبت میکنه

هر کسی که واسه رسیدن به هدفم واسم صلوات فرستاد بگه واسش حمد بخونم❤️لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم
بله

واکنشتون چیه 

تعبیر خواب بلدم، سوالی داشتی بپرس ولی قبلش بدون من تو این حوزه مطالعه تحقیق تجربه از منابع موثقی مثل امام صادق حضرت یوسف دارم‌.و اینکه هر خوابی تعبیر نداره و ناخوداگاهته خواهشاً اگر تعبیر باب میل شما نبود احترام بذارید اگر گفتم غم و اندوهه به این معنی نیست که بترسی بدترین خواب ها با دعا صلوات آیت الکرسی و صدقه دفع میشن💖

من که بچه ندارم . اما مادربزرگم دخترعمو رو بیشتر دوست داشت یا میخواست لج ما رو دربیاره که همیشه اون و میزد تو سر ما 

الانم مادربزرگم پیر و مریض شده نه ما دوسش داریم نه اون که سنگش و به سینش میزد حالی ازش میپرسه

جاری ندارم.خواهر شوهر و برادر شوهرم ندارم😁😁😁😄😄😄😄😄😄

شما خوشبخت دو عالمی قربونت 

2801