2777
2789

خودم ۱۸ سالمه شوهرم ۲۴ سالهه دیگ نزدیک زایمانمه  و اینکه بچه طلاقم هیچکسو ندارم پشتم باشه .لطفا نگید چرا ازدواج کردی و فلان مجبور بودم . اینم بگم شوهرم ادم  بدی نیست ولی حیلی دیگ دارم اذیت میشم تو ی ساختمون با خانوادشم  هنوز حتا حموم نداررمخورد و خوراکمون جدا نیست .  ببینید من ی مقدار خیلی کمی پول پس انداز کردم برا اینکه حموم درست کنیم خودش گفت  اصلا خرج نمیکردم .  بعد  خودشم ی ده تومن بیشتر تو دستش بود الکی خرچش کرد الان میاد هی میره دور کارت پس انداز خرج میکنه  اینقدر حرص میخورممممم چون داره ته میکشه .اصلا پول نگه نمیداره ولخرجه  . رفیق بازم هست دائم بیرون موقعی ک گرسنشه میاد .و شبا . ادم بد اخلاقی نیستم خیلی بسازم ولی بختم همینه. بنظرتون قیافه بگیرم و دلیلشم ک خودش میدونه ولی عصبی میشه . یا اینکه منم دیگ هی از اون کارته خرج کنم . بهش بگم من بعد ب دنیا اومدن بچم میخام جدا بشم از خانوادت توهم باید حموم رو جور کنی  چون نکنی من رفت و امدو با خانوادت خسلی کم میکنم چون میدونم عصبی میشن و دعوا راه میندازن . 

چیکار.کنممم تورو خدا بجای اینکه همش بگید چرا ازدواج کردی  ی راه حل بدید منم ادمم بخدا خسته شدم از رفتارش.الان نمیدونم قیافه بگیرم یا چی چون عصبی میشه . قیافه نگیرم خیلی پرو تر میشه. موندم بین این دو

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

حتا  ساعت ۸ رفت پیش رفیقش.کارته رو هم برد . البته نمیگم برا رفیقاش خرج میکنه ها ولی پول نگه نمیداره اعصابم خورده دلم میخاد خودمو بکشم  ک چرا اینقدر من بخاطر شرایطم خریت کردم..خانوادم چقد کوچیکم کردن ی جهاز بم ندادن. 

میخام ب بابام پیام بدم بگم حداقل برام کم کم وسیله بگیر ولی روم نمیشه دستش خالیه داره نفقه و مهریه مامانم میده حقوقشم زیر ۲۰ تومنه ی شخصیت ترسالو هم داره میترسه قرض کنه . ولی بم گفت چیزی احتیاج داشتی بگو  منظورش پول درحد کمه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یِ جا خُدا نَخواد نِمیوفتِه بَرگی اَز دِرَخت‌‌،یِ جاییَم میریزِه یِهو صَخرِه با یِ باد .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منطقی و بامحبت حرفتوبزنباارامشباعشق

من  خبی امتحان کردم نشد بازم نتیجش همین شد  چون من کلا ارومم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط میتونم بگم سن شوهرت واسه ازدواج کم بود همین

هر کسی که واسه رسیدن به هدفم واسم صلوات فرستاد بگه واسش حمد بخونم❤️لطفا درخواست ندین ممنون که درک میکنید🌷کاربری دست دو نفره من و خواهرم

اره بعداز بدنیا امدن بچه حتما باهاش حرف بزن بگو میخای مستقل باشی و سخته برای یه مادر نوزاد داره همش بره پایین یوقت بچه گریه میکنه و بیدار میشه تو نیستی بد میشه... با حرف زدن حتما راضیش کن. کارت رو هم بردار بگو برای پوشک بچه نیاز میشه. کارش چیه؟؟ 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
کاش پس اندازت رو حداقل رو نمی کردی

خودش داد بم گفت نگه دار  مبلغ زیادیم نبود.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والا اینا مسکلاتی نیست که ما راه حل بدیم یا جدا باید بشی یا بسوزی و بسازی.ازدواج کردی اوکی.وقتی یه حموم نداستی با چه فکر و عقلی بچه اوردی!!

تنها توصیم میتونه ابن باسه که یواشکی پول پس انداز کن همبن.

2801