2777
2789
عنوان

شوهرم تلفنی رابطش باهام خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 43 پست

من خودم این مشکل رو داشتم بعد از مدتی که بچه مون بزرگتر شد دیگه حرف منو گوش نمی‌داد و رک بهم میگفت توهیچی نمیدونی بابا بهتر میدونه منم مرتب زنگ میزدم محل کارش وهی شکایت بچه مون رو میکردم میگفتم خودت خواستی اینجوری بار بیاد حالا بیا خونه بهش بگو فلان کار رو انجام نده چون حرف من رو قبول نمیکنه انقدر بهش زنگ میزدم که کلافه شده بود خودش فهمید چه اشتباه بزرگی کرده خودش هم درستش کرد یک سالی زمان برد که بچه مون به من اعتماد پیدا کنه وحرف من رو گوش کنه  اما خب درست شد الان توهمه چی از من اجازه میگیره ومشورت میکنه

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
بهش میگم ولی خوب مثلاهمون موقع خوبه به دخترم تذکرمیده ولی ازفرداش دوباره انگار یادش میره

همون لحظه دوباره بهش بگو ما باهم صحبت کرده بودیم که تربیت بچه خراب نشه یا بگو منم مسخره کنم خوبه؟کارتون اشتباهه ما یه خانواده هستیم واز هم جدا نیستیم که تیم جدا گانه درست کنیم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من خودم این مشکل رو داشتم بعد از مدتی که بچه مون بزرگتر شد دیگه حرف منو گوش نمی‌داد و رک بهم میگفت ت ...

من دخترم گوش به حرفم میده ولی گاهی اوقات خیلی بی ادبی میکنه وتوهین میکنه بهم به شوهرم میگم اینطوره هیچی نمیگه لهش بعدمیگم چرا هیچی نمیگی میگه چکارکنم بزنمش؟وموقع مسخره بازی هم پشت دخترم درمیاد.هرکارهم کردم قهرمیکنم دعوامیکنم بی محلی میکنم همون موقع تمومش میکنن ولی فرداش دوباره همون که بود

من دخترم گوش به حرفم میده ولی گاهی اوقات خیلی بی ادبی میکنه وتوهین میکنه بهم به شوهرم میگم اینطوره ه ...

دختر شما چند سالشه؟

بله اول دخترم شروع میکنه شوهرمم باهاش همکاری میکنه به قول خودشون شوخی میکنن ولی من واقعا ناراحت میشم ...

الهی عزیزم. گریه نداره. همش شوخیه. منم خواهر زاده هامو باباشون همش به خواهرم میخندن.‌اما ناراحت نمیشه میگه حالا که باعث خنده تونم خوشحالم هستم. به دل نگیر

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
الهی عزیزم. گریه نداره. همش شوخیه. منم خواهر زاده هامو باباشون همش به خواهرم میخندن.‌اما ناراحت نمیش ...

اخه دوتایی علیه من میشن خیلی ناراحت میشم میگم خوب چرا نباید همه باهم بخندیم 

اخه دوتایی علیه من میشن خیلی ناراحت میشم میگم خوب چرا نباید همه باهم بخندیم

مدل همه خونه هاست ناراحت نشو‌ میخوان سر به سرت بذارن. شوهرتم اگه دوست نداشت واسه آشتی اون همه تلاش نمیکرد.

کمی روحیه تو شادتر کن‌ سعی کن هرچیزی ناراحتت نکنه. بعدم مردا همه وقتی خونه ان توی گوشی ان.

انقدر سخت نگیر به زندگیت

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
تو ۱۲ ساله

بچه تا۱۲ سال فرصت داره که تربیت بشه بعداز اون خیلی سخته که تربیت اشتباه رو درستش کنی واسه من ۱۳ سالش شده بود خیلی اذیت میکرد دیگه به حرفم گوش نمی‌کرد مشاور رفتیم با پدرش صحبت کرد گفت باید جلوی بچه ت به خانمت احترام بزاری که بچه ت هم احترام گذاشتن رو یاد بگیره گفت آقایون معمولا سرکار میرن وبچه بیشتر پیش مادرش میمونه باید کاری کنی که از مادرش حرف شنوی داشته باشه واحترام بزاره یک سال طول کشید تا رفتار بچه مون درست شد شما هم نزار دیر بشه که مثل من به مشکل بخوری

بچه تا۱۲ سال فرصت داره که تربیت بشه بعداز اون خیلی سخته که تربیت اشتباه رو درستش کنی واسه من ۱۳ سالش ...

میدونی ازلحاظ گوش به حرف دادن نسبتا خوبه حتی خودشم چیزی میخواد میگه مامان توبه بابا بگو توبگی قبول میکنی یاخودش میگه توخونمون حرف حرف تویه هرچی توبگی همونه به یه حالت گلایه ای میگه. ولی خوب چیزی که منو ناراحت میکنه توهیناشه مثلا یه کاراشتباه انجام میده دعواش میکنم یدفعه بهم میگه برو با این قیافه نحست. بعدشم میاد معذرت خواهی میکنه ولی خوب این حرفا ازدهنش نمیوفته

2801