2777
2789
عنوان

شوهرم تلفنی رابطش باهام خوبه

774 بازدید | 43 پست

کارش راه دوره مثلا ۴۰ روز نیست ۲ هفته خونست 

اون مدت که سرکارشه و همش باتماس درارتباطیم رابطش باهام خوبه همش عشقم عزیزم میکنه 

ولی وقتی میاد خونه یه سره یاتوگوشیشه یاتلویزیون محبتی به اون صورت نشونم نمیده تازه بادخترم دوتایی میشینن منو مسخره میکنن. دعواهم میکنیم ولی خوب همش من دادوهوار راه میندازم اون هیچی نمیگه قهرم باشیم بخواد بره سرکارش انقدرزنگ میزنه تا آشتی کنم.

به نظرتون چرا اینطوریه خودم که احساس میکنم دوسم نداره وازیه طرف هم خودش حس عذاب وجدان میگیره

برداشت شما چیه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

مدلش دوست داره یکی از تفریح پدر و مادر ها اینه که با بچه ها تیم بشن گاهی اوقات طرف و مقابل اذیت کنن برای ماهم پیش اومده البته نه مسخره ولی خب به یه چیزی گیر میدیم آخرش با خنده تموم میشه 

همسرت دویت داره این دوهفته برار آرامش دلشته باشه 

همیشه خوشبخت باشید 

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم 
با دختون شما مسخره میکنن؟رو تربیت بچه کار کن نزاد اینجوری رشد کنه وارد جامعه بشه

بله اول دخترم شروع میکنه شوهرمم باهاش همکاری میکنه به قول خودشون شوخی میکنن ولی من واقعا ناراحت میشم حتی بعضی وقتا گریم میگیره ازکارشون

چقد بی زبونی توهم مسخرش کن تا دهنش بسته بشه .‌همسرتون میگم

به خدا بلد نیستم میگم اونا مثلا شوخی میکنن ولی من کلا خیلی سرد وجدی هستم اصلا ازاین شوخیهاشون خوشم نمیاد اخرم دعوامون میشه

این سری اومد باهاش صحبت کن بگو وقتی دخترمون من رو مسخره میکنه بهش تذکر بده چون  وقتی تو خونه نیستی دیگه حرف من رو قبول نمیکنه وهمش من رو مسخره میکنه  چند سال دیگه بزرگتر بشه دیگه اصلا حرفم رو گوش نمیده اون موقع دیگه از پسش بر نمیام

خیلی خیلی مهمه که همسرپشت همسرش باشه ونزاره بچه بی احترامی کنه

بگو لطفا کاری کن که بچه مون هم به من بی احترامی نکنه همون جور که من نمیزارم به تو بی احترامی کنه

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
به خدا بلد نیستم میگم اونا مثلا شوخی میکنن ولی من کلا خیلی سرد وجدی هستم اصلا ازاین شوخیهاشون خوشم ن ...

شما دوبار مسخره کرد مسخرش کن بخند عادی باش ببین خودشو جمع میکنه..نقطه ضعف دست مرد جماعت نده اون فهمیده لجت میگیره مخصوصا تکرار میکنه

مثلا همسر من میدونه رو پوستم حساسم تا لجش میگیره از من یا ناراحته الکی میگه یکم امروز پوستت تیره شده😑

😡فقط طلاق😡
این سری اومد باهاش صحبت کن بگو وقتی دخترمون من رو مسخره میکنه بهش تذکر بده چون وقتی تو خونه نیستی د ...

بهش میگم ولی خوب مثلاهمون موقع خوبه به دخترم تذکرمیده ولی ازفرداش دوباره انگار یادش میره

شما دوبار مسخره کرد مسخرش کن بخند عادی باش ببین خودشو جمع میکنه..نقطه ضعف دست مرد جماعت نده اون فهمی ...

واقعا شوهرمنم همینطوره همش میخواد حرصمو دربیاره بعد میشینه غش غش میخنده

واقعا شوهرمنم همینطوره همش میخواد حرصمو دربیاره بعد میشینه غش غش میخنده

نقطعه ضعفشو پیدا کن لجش دربیار تا درست بشه هیچ وقت کم نیار سرخم نک بشو عین خودش.ضعیف نباش در برابرش

😡فقط طلاق😡
2801