2777
2789
عنوان

تف توشانشم شمامیگین چکارکنم این وقت صبح

| مشاهده متن کامل بحث + 1 بازدید | 53 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شامپو فرش اگه دارن دست به کار شو، یا برو بیرون بخر بگو خوراکی خریدم بعدش شامپو فرش رو دور بریز تا نفهمن. 

ولی یه تشک های نازکی هستن که یه لایه پلاستیک توش هس دیگه ادرار هم بکنه به فرش نم نمیده 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
نمیخوام بفهمن یکککم زده ب فرش.پتوعیب نداره مامانم‌هی میگه ولش کن چیه مگه ولی خودم واسه فرش خجالت میک ...

گناه دارن یه موقه بخان نماز بخونن باید بدونن به نظرم زیاد غصه نخور فوقش لگن بذار بشور اون یه تیکه رو میگی زیاد نیس 

نگا من ولش کن ی لیوان اب بده دست بچه ک مثلا اب بخورع بعد بریزه رو جاش بعد بگو ای وای اب ریخت رو پتو ...

آب بو نداره ولی جیش بوش کاملا مشخصه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
نرو خونه مامانت اینا🤣🤣🤣🤣وای اگ من جات بودم انقه میخندیدم ک همه بیدار شن

😭😭😭ب چی بخندم .خب مامام اینام میدونن این‌این‌مشکل گاهی داره.چراجای من بدبخت نمیندازن تواتاق فرشش کپچک تره جای من رو بهترین فرش ۱۲متری هالشونه

سشوار بگیر روش..

فرشو اتو کن..

سر صبی مغزم قفله فقط همینا ب ذهنم میرسه

با عرض پوزش اسم کاربریها یادم نمیمونه!                                        سوال ورزشی دارید میتونید بپرسید.
نگا من ولش کن ی لیوان اب بده دست بچه ک مثلا اب بخورع بعد بریزه رو جاش بعد بگو ای وای اب ریخت رو پتو ...

شاید کسی نماز خوند

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
2801