2777
2789

روحشون شادخدابه خانواده هاشون صبربده سخت ترازکارگرمعدن  خانواده کارگرمعدن بودنه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

جاش باید تو دستگاه قضا می‌بود نه معدن 

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•

خدا رحمتشون کی از فامیل های ما هم تو معدن طبس فوت شهر ما هم  رتبه کنکور برتر زیاد داره ولی چون کاری نیست همه مجبورن برن معدن😞

هر سال یادست می‌شکنه یا پا یا سیانور می‌ره تو ریه هاشون با حقوق ده  یا پانزده ملیون 

هیچ نظارتی نیست 

حیف جوونامون ،🖤

خدا رحمتشون کی از فامیل های ما هم تو معدن طبس فوت شهر ما هم رتبه کنکور برتر زیاد داره ولی چون کاری ...

اتفاقاچندروزقبل به همسرم گفتم ایناتومعادن زغال کارمیکنن دگه ریه ندارن طفلیااگرتابازنشستگی دووم بیارن  یه عمردرگیربیماری میشن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
اتفاقاچندروزقبل به همسرم گفتم ایناتومعادن زغال کارمیکنن دگه ریه ندارن طفلیااگرتابازنشستگی دووم بیارن ...

زغال سنگ دو هزار متر زیر زمینه خیلی سخته شش ساعت نشسته باید تیشه بزنن .‌‌اصلا یه چیزایی تعریف میکردم ،  

تو معدن طلا اکثرشون کار میکنن  اونجا پر سیانوزه 

تا شصت سالگی همه سرطان میگیرن  از بازنشستگیشون استفاده ای نمیکنن🖤

زغال سنگ دو هزار متر زیر زمینه خیلی سخته شش ساعت نشسته باید تیشه بزنن .‌‌اصلا یه چیزایی تعریف میکردم ...

اخ ازدلشون

نشسته؟  واقعادرباره معادن زغال چیزی نمیدونم

اخ ازدلشون نشسته؟ واقعادرباره معادن زغال چیزی نمیدونم

اره نشسته رو زانو شش ساعت به حالت هم شده دو هزار متر زیر زمین تو یه سوراخ تاریک خیلی سخته 

هر کی می‌ره دیسک کمر میگیره ده کیلو کم می‌کنه 

خدا از مقصرش نگذره 

2801