2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا انقدر زود؟ حالا چی داری درست میکنی؟

برنج و خورشت قیمه 

کلی دارم ک نمیرسم غذا درست کنم البته کارای خونع منظورمع

ماهر دو افسرده ایم🥺من احساس میکنم اونی که تو دنبالش میگردی منم 🥺منم احساس میکنم اونی که من دنبالش میگردم تویی🥺

تازه بیدار شدم🍁

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚🌊❄️                                                                                                                                     •Kurd•
چون نمازتونو میخونید

تو هم بخون منم پیش اومده نماز ترکم کنه باز تلاشمو کردم بخونم 

بین غذاهای روح نماز بهترینه نماز مکالمه رسمی با خداست 

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹
تو هم بخون منم پیش اومده نماز ترکم کنه باز تلاشمو کردم بخونم بین غذاهای روح نماز بهترینه نماز مکالمه ...

ی مدت میخوندم همیشه مدام نخوندم مثلا ی مدت میخوندم ول میکردک دوباره میخوندم الانم خیلی وقته نرفتم سراغش

ی مدت میخوندم همیشه مدام نخوندم مثلا ی مدت میخوندم ول میکردک دوباره میخوندم الانم خیلی وقته نرفتم سر ...

https://eitaa.com/joinchat/1925120501Cfb22e93212

تو ایتا گروه زدن 

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹
2801