2777
2789
عنوان

حالم خوب نییتتتتتت

| مشاهده متن کامل بحث + 1 بازدید | 21 پست
اینا همش بر میگرده به ذهن خودت جانم تا شدید تر نشده سعی کن کنترلش کنی متاسفانه داروهای من ضد اضطراب ...

عزیزم🥺امیدوارم مشکلت حل شه شدید اونقدرام نیست ولی میدونم ب زودی میشه اگ بهش نرسم🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای این روده تحریک پذیر خیلی بدعع من فکر میکنم زده ب معدم دبگه🤦‍♀️چ وسواسی ک میگی مسخره س؟چون خودمم ...

برای من بی اهمیت نبود ولی چیزای به شدت مسخره مثلا بدم میومد کسی از پشت سرم رد بشه خیلی هم شدید بود تا اینکه کم کم جاشو به وسواس جدید داد که دیگه حتی نتونستم بهش فکر کنم  

برای من بی اهمیت نبود ولی چیزای به شدت مسخره مثلا بدم میومد کسی از پشت سرم رد بشه خیلی هم شدید بود ت ...

ن منظور همون ک خودتون میگین مسخره برای منم اون زمان مهم بود ولی الان ک فکر میکنم خیلی الکی وسواس بودم سر چیزای واقعا الکی

عزیزم🥺امیدوارم مشکلت حل شه شدید اونقدرام نیست ولی میدونم ب زودی میشه اگ بهش نرسم🤦‍♀️

ممنون جانم حتما پیگیری کن سعی کن توی روز کارایی انجام بدی که حواست رو از وسواست پرت کنه اصلا هم تو خونه همون برو بیرون حتی اگه نمیخوای پول هم خرج کنی برو قدم بزن بذار انقدر خسته بشی که شب زود خوابت ببره و تو طول روز هم توان فکر کردن بهش رو نداشته باشی اگه فکر میکنی معدت هم اذیته یه مدت غذای تند و چرب نخور فست و فود نخور سعی کن یه کار پیدا کنی کار هم نمیشه کتاب بخون ببین ژانر مورد علاقت چیه فیلم ببین اگه علاقه داری پرونده های حل نشده ببین چیزی که فقط فکرت رو به خودش درگیر کنه و نذاره تو اصلا حواست به وسواست باشه 

ن منظور همون ک خودتون میگین مسخره برای منم اون زمان مهم بود ولی الان ک فکر میکنم خیلی الکی وسواس بود ...

اره متاسفانه واقعا دوست نداشتم یکی چیز های شبیه به من رو تجربه کرده باشه