2777
2789
عنوان

از این عکسه چه حسی میگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 54 پست
خیییلی سخته واسمهمه عکسام خصوصا این یکی اذیتم میکنه شده خوره مغزم رو میخورهبارها گزارش زدم بلکه اینس ...

هرچی گزارش بزنی حذف نمیکنه بیخیالش شو کم کم کنارمیای وفکرنمیکنی بهش واسه منم پیش اومده مجبورا بهش فکرنمیکنم چون کاری ازدستم برنمیاد 

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هرچی گزارش بزنی حذف نمیکنه بیخیالش شو کم کم کنارمیای وفکرنمیکنی بهش واسه منم پیش اومده مجبورا بهش فک ...

حس میکنم اروم نمیشم تا پاک نشه 

صدبار گزارش زدم عکس کوفتی خودم حذف شه فقط

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
یکیش ازدواج که سلیقه کسی نیستماما بیشترش اینه چرا عکسی که حس خوبی ندارم تو گوشی بقیه باشهاگر بعد از ...

باورکن اینطوری که فکرمیکنی نیست مردا اونقدربیکارنیستن که بیان ازگذشته پیداکنن بعد روت بزنن وقتی کسی بخوادت همینطوری که الان هستی رو وحتی بودی رو‌دوست داره وهمینش مهمه که فقط وفقط به‌چشم همون زیبابیای وبقیه واست بی اهمیت میشه

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
باورکن اینطوری که فکرمیکنی نیست مردا اونقدربیکارنیستن که بیان ازگذشته پیداکنن بعد روت بزنن وقتی کسی ...

نمیدونم😓🙏

ممنون پای حرفام بودی

به جنون رسیدم 

افکارم دیگه دست خودم نیس

کاربری سال ۹۷   کاربری دست دونفر هس🌺
حس میکنم اروم نمیشم تا پاک نشه صدبار گزارش زدم عکس کوفتی خودم حذف شه فقط

من الان حدود ۸ساله عکسم مونده پروفایل پیجم دیسبل شده کاریشم نمیشه کرد چندسال فقط حرص خوردم همش اعصابم خورد بود دیگه دیدم نمیشه ازحال بدمم ناراحت بودم سعی کردم کناربیام بااین موضوع

اون هیچوقت پاک نمیشه دیگه سمتش نرو

نمیدونم😓🙏ممنون پای حرفام بودیبه جنون رسیدم افکارم دیگه دست خودم نیس

نه عزیزم کاری نکردم 

واقعا داری الکی حرص میخوری چهرتم که خوبه فقط خودتوباورداشته باش