2777
2789
عنوان

کسی رژیم برای تعیین جنسیت گرفته

60 بازدید | 30 پست

من یه دختر ناز دارم الان دلم بچه میخواد ولی دوست دارم این دفعه بچم پسر بشه ، کسی از راه رژیم برای تعیین جنسیت نتیجه گرفته ، و اینکه  چیکار کردید و چه چیزایی خوردید که بچتون پسر شده 

ناراحت نباش رفیق ... زندگی فقط صد سال اولش سخته ...❤️‍🩹

لایک

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

فقط چیزای که تب گرم دارن باید بخوری گلم بزن توی گوگل برات میاره 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

فقط چیزای که تب گرم دارن باید بخوری گلم بزن توی گوگل برات میاره

تو رژیم  گوگل حتی نوشته خیار که طبع سرد داره باید خورد .... نمیشه به رژیم گوگل اعتماد کرد 

بله من یه دختر دارم یکسال پیش دنبال تعیین جنسیت بودم هر دکتری رفتم گفت ای وی آف ۱۰۰ درصدی که هزینه نزدیک ۱۲۰ م میشد و هم هزینه کردم برای آزمایش ژنتیک بعد شوهرم پشیمون سد گفت بیا رژیم بگیریم فلان .....۷ ماه رژیم گرفتم گرمی از عطاری بگیر تا رژیم نت و کسایی که رژیم پسر زایی گرفتن و جواب گرفتن و حتی دارو تقویتی میخوردیم در کنارش ای یو ای تعیین جنسیت کردم که باردار نشدم و هر ماه با کیت تخمک گذاری و هزار کار دیگ نزدیک کردم خلاصه بهت بگم باردار شدم تا ۱۵ هفته گفتن پسر ولی الان یه دختر ناز دنبال آوردم ۶ روزش ...خلاصه عزیزم ما پشیمون شدیم همون اول ای وی آف نکردیم یا حداقل تا ۵ باز ای یو ای میکردم شاید می‌گرفت ....الان باز شوهرم میگه ۱ سال دیگه ای وی آف میکنیم چون عاشق پسر هست الان دو تا دختر دارم ولی من خودم کیف میکنم هم جنس هستن 

لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞 ممنون ازت خدایا که نی نی سالم امد بغلم الهی قسمت همه باشه 🤲

یه مدت زیاد آب هویج بخور

و فلفل سیاه سابیده نشده به صورت ناشتا یکمی

آی هویج ولی خیلی مؤثره

منو همسرم خیلی آب هویج دوست داریم و مرتب میخوریم

و همیشه برامون سوال بود که چرا دختر دار نمیشیم و خدا ۴ تا پسر داده بهمون

بعد از آخری فهمیدم آب هویج به شدت پسرزایی میاره  

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رژیم گوگل حتی نوشته خیار که طبع سرد داره باید خورد .... نمیشه به رژیم گوگل اعتماد کرد

خب خرما با چای خوبه زنجبیل و دارچین خوبه توی چای 

عسل با سیاهدونه بخور 

موز و قهوه شوهرت قبل نزدیکی 

ی انار شیرین روش ایه الکرسی بخون قبل رابطه بعدم بخور بعدش اقدام کن 

چیزای تند بخور با غذا مثلا از این فلفل تندا 

من رژیمشو گرفتم 

انشالله خدا اون چیزیو که دوس داری بهت بده نگران نباش 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
بله من یه دختر دارم یکسال پیش دنبال تعیین جنسیت بودم هر دکتری رفتم گفت ای وی آف ۱۰۰ درصدی که هزینه ن ...

خدا دختراتو نگه داره ولی من ترسم از همینه من کلا دوتا بچه میخوام یه دختر که دارم ولی برای دومی دلم پسر میخواد . رژیم از دکتر گرفته بودی یا سر خود رژیم گرفتی که نتیجه نداده 

یه مدت زیاد آب هویج بخورو فلفل سیاه سابیده نشده به صورت ناشتا یکمیآی هویج ولی خیلی مؤثرهمنو همسرم خی ...

عزیزم مطمئنی آب هویج تاثیر گذاشته رو جنسیت بچه هاتون .... اگه اینطوری باشه من از فردا بجای آب هم آب هویج میخورم 😅😂

خدا دختراتو نگه داره ولی من ترسم از همینه من کلا دوتا بچه میخوام یه دختر که دارم ولی برای دومی دلم پ ...

دقیقا منم همین بودم ۱ دختر داشتم به اصرار شوهرم گفتم فقط یکبار دیگه باردار میشم و تمام و اونم بخاطر تپ پسز دوست داری ولی نشد و الان دوباره من مجبور می‌کنه تا یکسال دیگه قطعا می‌دونم خانوادم میگن تو که فقط چند ماه اول ویار داری سخت بزار اگه پول میده برو ای وی آف کن راحت فردا بهت نگن خانوادش دختر زا چون خیلی سطح پایینی دارن همش فکر اینن طرف پسر داره شانس داره ....آره از هر جا بگی رژیم گرفتم یعنی من یه به رژیم بسنده نکردم خیلی تحقیق کردم هزینه کردم ولی آخر کار به این نتیجه رسیدم اگه ای وی آف پولش نداشتم چرا ای یو ای رو ۱ بار انجام دادم حداقل ۳ بار تا ۴ بار ...چون هر کسی دیدم با ای یو ای باردار شده ۸۰ درصد جنسیت مورد نظرش شده ولی بگیر نگیر داره در ضمن مورفولوژی همسر مهمه مال من ۳ بود دکتر موقع ای یو ای گفت ۴ بود شانست بیشتر بود 

لایک نکنیدلطفا🙏 درخواست دوستی رد میکنم👍مخالف نظرم ریپ نکن بحث ندارم 👍کاربر  قبل سال ۹۸ ام ولی تعلیقی 👈این جمله خیلی قشنگه 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔دوستان وقتی بابام رحمت خدا رفت فهمیدم باردارم کل زمان بارداری داغدار بودم و داغون میشه دعا کنید تو دلیم سالم باشه 😔خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷💞  دوستان ختم گروهی قرآن دارم تو تاپیک هام هر کسی خواست شرکت کنه تگم کنه یا به تاپیک مربوط به شرایط ختم پیام بده فقط 💚ختم به نیت آرامش پدرم و سلامتی تو دلیم 🤲💞 ممنون ازت خدایا که نی نی سالم امد بغلم الهی قسمت همه باشه 🤲
بله من یه دختر دارم یکسال پیش دنبال تعیین جنسیت بودم هر دکتری رفتم گفت ای وی آف ۱۰۰ درصدی که هزینه ن ...

منم ب دختر دارم و بشدت دلم میخاد خدا ی دونه دبگه بهم بده. دختر خیلی شیرینه

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
منم ب دختر دارم و بشدت دلم میخاد خدا ی دونه دبگه بهم بده. دختر خیلی شیرینه

انشالله میده ...خدا خودش می‌دونه من جفتشون رو چشمم جا دارن انقد خوشحالم ولی دوست ندارم دیگه باردار بشم میترسم از سختی هاش اونم کنار دو تا بچه ۵ ساله و نوزاد که دارم ...شوهرم بینهایت پسر دوست هنوز میگه کاش ای وی آف کرده بودیم میگم ناشکری نکن خدا قهرش میگیره ولی آدم نمیشه 

2801