2777
2789
عنوان

بچه ی بی ادب صاحبخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 30 پست

گفتم صبر کنم‌چند روز دیگه همین بلا رو سر دوچرخه خودش هم دربیارم دلم خنک بشه

آن روز که سقف خانه ها چوبی بود! گفتاروعمل درهمه جا خوبی بود! امروز بنای خانه ها سنگ شده! دلها همه با بنا هماهنگ شده!

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

هم عصبانیم هم بغض دارم 

لاستیک دوچرخش امروز بردم گفتن هشتصد تومن 

آن روز که سقف خانه ها چوبی بود! گفتاروعمل درهمه جا خوبی بود! امروز بنای خانه ها سنگ شده! دلها همه با بنا هماهنگ شده!
خوب الانا چون نمیزارم اینم لجش گرفته همش مادر و پدرش رو تحریک میکنه

به مادرش بگید پسر شما و دختر من الان دیگه بزرگ شده اند و صلاح نیست دیگه با هم بازی کنند ،همینو بهونه کنید و دیگه راهش ندید

صاحب خونه تون هستن صاحب زندگی تون ک نیستن حتما برو بگو ب مامانش البته بدون دعوا 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹

چرا نرفتی همون لحظه مادرشو صدا بزنی تا خرابکاری بچشو ببینه با چاقوی تو دستش 

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

امان از مستاجری

منم تو مستاجری خیلی اذیت شدم خیییلی

دختر صاحبخونه ی اشغالم شپش داشت همش میفرستادش خونه ی ما دختر منم گرفت! و من بعد از چهار ناه فهمیدم از اون گرفتیم. چهار ماه از خونه بیرون نرفتم!که گبادا کس دیگه ای بگیره.با شکم حامله ۹ ماهه شپش جدا میکردم.

یه جا دیگه هم که اصلا شب و روز نداشتیم دخترش دروباز میکرد میومد خونه درم قفل نیکردم اینقدر لاد میزد و گریه میکرد مامانش قهر میکرد بهام

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
ازون مادراست که میگه پسر من طلاست زیر بار نمیره نمیخوام درگیر حرف و حدیث بشم باهاشوناون وقت مجبوریم ...

به مادرش بگو بخاطر جنسیت بچه ها،صلاح نیست دیگه بازی کنن.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
همون موقع که داشت اینکار رو می کرد باید مچش رو می گرفتی و به مادرش می گفتی یا ازش فیلم می گرفتی و ب ...

متاسفانه نتونستم اینکارو‌کنم

چون چند بار خبرچینی کرد و پدرش تنبیهش کرد 

مادره با من لج افتاد که تو باعث شدی بچم کتک بخوره

الان باز اکه بگم که دیگه جنگ میشه

خداروشکر پدره  فهمیده تره و مودبه

امان از مستاجریمنم تو مستاجری خیلی اذیت شدم خیییلیدختر صاحبخونه ی اشغالم شپش داشت همش میفرستادش خونه ...

آخی درک میکنم  چی کشیدی 

چرا نرفتی همون لحظه مادرشو صدا بزنی تا خرابکاری بچشو ببینه با چاقوی تو دستش

نمیدونم چرا نرفتم،،، گفتم منتظر درگیری هستن مارو ازینجا بیرون کنن

ما داریم خونه میسازیم احتمالا تا یه سال دیگه آماده بشه نمیخوام دیگه اسباب کشی کنم 

نمیدونم چرا نرفتم،،، گفتم منتظر درگیری هستن مارو ازینجا بیرون کننما داریم خونه میسازیم احتمالا تا یه ...

به خاطر یه خونه بچتو فدا نکن 

مادر خوبی باش 

اونا حق چنین کاری رو ندارن برخورد کن 

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀 دخترم نور قلبم امید زندگیم ❤️
2801