2777
2789

من به عشق باور ندارم چون اون حس بعد چند مدتی یکسال دوسال  از بین می‌ره و اقرار تو عشقه  توی رمان ها و فیلم هاست اونایی که خیلی تصور رویایی راجب عشق دارن نمی‌گم عشق بده خوبه ولی عشق واقعی بچه آدمه  مادرشه من اینارو عشق واقعی میدونم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منی ک سالهاست عاشقمو این تاپیکو میبینم جا داره خودمو بکشم الان .عزیزم ی روز عاشق میشی متوجه میشی عشق ینی چی

لطفا برای اینک ب عشقم برسم ❤️ی صلوات ❤️

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس  امام حسین تورو ب رقیه ات تا محرم حاجتمو بده دارم جون میدم😭😭😭دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اون روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓.امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت.خدایا توروخدا

عشق واقعی وجود داره من تجربه اش کردم،،بعد از ۲۰ سال ندیدن هنوز دیونه وار دوسش دارم

"" یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب مهر ز هر بی سرپایی نکنیم""این جمله ات همیشه آویزه گوشمه اما من چاره ای نداشتم منو ببخش لطفااااا   
منی ک سالهاست عاشقمو این تاپیکو میبینم جا داره خودمو بکشم الان .عزیزم ی روز عاشق میشی متوجه میشی عشق ...

من عاشق شدم اتفاقا نمی‌گم دروغه ولی عشق واقعی خانوادست

چی میگفت

تو یه جمله نمیشه خلاصه کرد چون ممکنه گارد بگیری باید با مثال خونده بشه متوجه بشی مشکل از کجاست 

اگه دوست داری بیا رو روبیکام عکس صفحات رو برات بفرستم 

الان کتاب پیشم نیست اگه خواستی چندساعت دیک برات میفرستم