2777
2789

شوهر من ۸ ساله می‌دونم مصرف می‌کنه

کم و زیادش رو نمی‌دونم 

ولی گاهی روزا نمی‌کشه 

وقتی می‌کشه خیلی خوش اخلاق و سرحاله از همه لحاظ عاااالی

ولی امان از وقتی که نتونه بکشه یا نکشیده باشه 

جوری عصبی و بداخلاق می‌شه که آرزوی مرگم رو میکنم 

هرچی هم این چند سال باهاش حرف زدم اصلا زیر بار نمیره خیلی هم باهاش بحث کنم میگه آره همه غلطی میکنم برو دادگاه طلاق بگیر 

منم یه پسر دارم امکان قهر رفتن و .... ندارم 

چکار کنم به خودش بیاد و کنار بذاره 

شما تجربه ای دارید 

پیامبراکرم(ص): برای پیشرفت در کارهایتان،از مخفی کاری کمک بگیرید. زیرا که مردم به هر صاحب نعمتی حسادت می‌کنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از خداوند بخواه که به دلش بندازه اعتیادش رو ترک کنه چون خداوند عزیز حاکم بر دلهاست

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

از کجا میفهمی مصرف میکنه؟

اوایل شک کردم سیگار میکشه

بعد لباساش دیدم بوی علف سوخته میده 

تو نت سرچ کردم دیدم دقیقا همه نشونه های مصرف رو داره

پیامبراکرم(ص): برای پیشرفت در کارهایتان،از مخفی کاری کمک بگیرید. زیرا که مردم به هر صاحب نعمتی حسادت می‌کنند.
برو کلاس نارنانان شهرتون دو نت سرچ کن حداقل حال روحیت بهتر میشه میشه از علائم مصرف گل بگی

اوایل که میکشن چشماشون قرمز میشه 

خیلی از لحاظ جنسی بالا هستن 

خیلی شاد و پرحرف خوش اخلاق میشن 

شوهر من ذاتا از لحاظ جنسی سرد 

و خیلی درونگرا و ساکت هست

وقتی شروع کرد به مصرف کاملا معلوم شد 

اوایل شک کردم سیگار میکشهبعد لباساش دیدم بوی علف سوخته میده تو نت سرچ کردم دیدم دقیقا همه نشونه های ...

یعنی از رو همینا اصلا باهاش صحبت نکردی؟شاید مصرف نمیکنه تو فقط فکر می‌کنی ک مصرف کنندس

کمکش کن ترک کنه اون دوستایی که باهاشون میگرده همرو حذف کنه تشویقش میکنن دوباره برگرده

چجوری ازش بخوام حذفشون کنه 

وقتی بهشون زنگ میزنه جنس میخواد 

بعدش شمارشونو پاک می‌کنه من نبینم 

2801