2777
2789
عنوان

یه چیز عجیب برام پیش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 66 پست
ن من نگفتم چون شوهر دارم🤣🤣 ولی جدا از اون بعد از یه مدت قیافشون یادم میره

منم شوهر دارم.ن فکر بد نکن😁  خواب  اونجوری منظورم نبود.گاهی   شده  یه زن یا مرد  تو خوابم آنچنان آرامشی بهم داده  که هیچوقت توبیداری تجربه نکردم   حالا نمیدونم فرشته بوده چی بوده   باهاش  ساعتها تو خوابم پرواز کردم  

پای رفاقت موندیم فکر کردن پای رفتن نداریم💔 
ببین میرم تو ی سری مکانای عجیب غریب ک حسم اونجاها خیلی بده ی چیزی تو مایه های پوچی مرگ ....خوابام ای ...

وای چه ترسناک خیلی حس بد به ادم میده ک

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم شوهر دارم.ن فکر بد نکن😁 خواب اونجوری منظورم نبود.گاهی شده یه زن یا مرد تو خوابم آنچنان آر ...

واسه منم پیش اومده چرا واقعا 😐 مثلا در حد چن دقیقه 

منم شوهر دارم.ن فکر بد نکن😁 خواب اونجوری منظورم نبود.گاهی شده یه زن یا مرد تو خوابم آنچنان آر ...

ن منم منظورم اونجوری خواب نبود چون خودم هم خواب اونجوری با کسی ندیدم خداروشکر

آره اصلا نمی‌دونم کجا ها میرم خخخ اما چیزایی ک تو بیداری میبینم عمرا یک درصد هم شبیه خوابام نیس

عجیبه واقعا من بعضی وقتا تو خواب به اوج افسردگی میرسم همیشه ناراحتم انگار حتی افسردگی تو خوابامم نفوذ کرده

عجیبه واقعا من بعضی وقتا تو خواب به اوج افسردگی میرسم همیشه ناراحتم انگار حتی افسردگی تو خوابامم نفو ...

آره دقیقا بعد تو خواب انگار غرق اون حس بدم هیچ کاریم نمیتونم کنم هیچ‌اختیاری ندارم

آره دقیقا بعد تو خواب انگار غرق اون حس بدم هیچ کاریم نمیتونم کنم هیچ‌اختیاری ندارم

منم دقیقا بیدار میشم خودم تعجب میکنم از اون حجم ناامیدی

مکان های ک تو بیداری تا حالا نرفتی مثلشو ندیدی جاهایی ک کلا با این دنیا فرق داره

یه وقتایی پیش اومده ک انگار تو یه بازی بودم شبیه اسکویید گیم یا یه چیزای عجیب زیاد دیدم ولی مکان های عجیب زیاد نرفتم

2801