2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزم چرا باز برمیگردی سر خونه اولتو قرار نیست سرخود کاری کنی باید پیش مسئولش بریبعدشم شما تازه واکس ...

سلام عزیزم خوبین

من دیروز موضوع رو به سرپرستار بخشمون گفتم بعد گفت برو پیش سوپر عفونی 

رفتم پیش سوپر عفونی قضیه رو براش گفتم ، گفتش که اگه خون نیومده از انگشتت مواجهه محسوب نمیشه ، بعدم ازش پرسیدم نیازه آزمایش بدم ، گفتش نمی‌خواد

دیگه نگران نباشم؟:(((

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2802
سلام عزیزم خوبینمن دیروز موضوع رو به سرپرستار بخشمون گفتم بعد گفت برو پیش سوپر عفونی رفتم پیش سوپر ع ...

نه دیگه عزیزم اونا طبق اخرین پروتکل و استاندارد ها عمل میکنن. بیمار هم که بیماری حاصی نداشته شما هم که تیترت بالا بوده دیگه جای هیچ نگرانی نیست

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن

[QUOTE763105]آخه نمی‌دونم رفته تو یا نه برم چی بگم😭[/QUOTE]

نگران نباش همسرم دندانپزشکه. هزاران بار این اتفاق براش افتاد یا خون پاچیده شده تو ملتحمه چشم

همون شبش ناراحته شام نمی خوره

دو ماه بعد منو میفرسته ازمایش    

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮