2777
2789

بچه ها من یه مدته بعنی چند ماهه رو یه پسره کراشم پسر مودب و با شخصیتیه اصلا هم خوشگل و خوشتیپ نیست نمیدونم واقعا چرا انقدر ذهنم درگیرشه خودمم هم خوشگلم هم خوشتیپ اینو نگفتم ازخودم تعریف کنم منظورم اینه خیلی از اون سر ترم 

بعد ازمدت ها چند شنبه ی این هفته یه نوت گذاشتم ریپلای کردو خیلی صمیمانه حرف زد از دانشگاه و تیما پرسید 

بعد یه جوریم فهموند که امروز دانشکده ما کلاس داره یعنی من باشم اونجا همدیگرو ببینم بعد وقتیم اومد بوفه اصلا نگا نمیکرد یعنیی به زووور و اینکا درونگراست دوستمم میگه درونگرا ها ارتباط گرفتن و نگاه گردن خیلی سخته براشون 

بعد امشب به استوری گذاشتم یه آهنگ عاشقانه بود کوردی هم بود غمگین بود ریپلای خور بود در کل ولی هیچکار نکرد البته اونم استوری گذاشت ولی من روم نشد ریپلای کنم چون گفتم زشته 

الان خیلی اعصابم خورده کلا میخوام فراموشش کنم حوصله ندارم دیگه 

شما نظرتون چیه ؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ببین در کل باید بهت بگم که فراموشش کن اگه واقعا بخواند خودش میاد،،این کلیشه ای هست ولی واقعیته ،،،هم ...

راس میگه خودت برا ابراز علاقه پیشقدم نشو برات شر میشه.مردا ظرفیت اینو ندارن ک از طرف خانم بهشون ابراز علاقه بشه، بذار اگ خوشش اومده باشه خودش میاد سمتت و یکمم خودتو سقت بگیر.

کتاب زنان مردان را از دست میدهند چرا؟    رو بخون حتتتتتتتما

دو حالت داره یا دوسش داری واقعا یا نه. اگه دوسش داری یه راهی پیدا میکنی که بهش بفهمونی. اگه در حد ...

دوسش دارم و بهشم فهموندم ولی امشب انتظار داشتم دوباره ریپلای کنه ولی فقط لایک کرد در جا هم لایک کرد ولی خیلی ناراحت شدم واقعا هم داشتم فراموشش میکردم که اون روز ریپلای کرد الان دوباره هوایی شدم و حالم بده 

راس میگه خودت برا ابراز علاقه پیشقدم نشو برات شر میشه.مردا ظرفیت اینو ندارن ک از طرف خانم بهشون ابرا ...

بابا قطعا ابراز علاقه نمیکنم اصلا زوده واسه اینکار من یه ریپلای ساده گفتم از طرف خودم که بنظر خودمم اونم زشته 

نمیدونم دوباره صبر کنم یا چی 

داشتم فراموشش میکردم ۶ ماه روش کراش بودم هیچ کاری نکرد اون روز ریپ زد دوباره هوایی شدم

دوسش دارم و بهشم فهموندم ولی امشب انتظار داشتم دوباره ریپلای کنه ولی فقط لایک کرد در جا هم لایک کرد ...

من خودم پسرم ، از یکی خوشم میومد ولی خجالتی بودم  اونم خوشش میومد ، میدونستم.   دنبال بهترین و مناسب ترین فرصت ممکن بودم که بهش بگم اخرشم خودش گفت و چند روز دیگه سالگرد سوممونه.    خیلی دلیل وجود داره که نمیگه. شاید ایده‌آل گراست میخواد بهترین باشه و بعد بگه بهت.   شاید میترسه نه بشنوه.  شاید پول کافی رو نداره شاید وقتش محدوده.   بلاخره یه مدت چند ماهه زمان لازم داره

بابا قطعا ابراز علاقه نمیکنم اصلا زوده واسه اینکار من یه ریپلای ساده گفتم از طرف خودم که بنظر خودمم ...

دیگ هیییییچ کاری نکن، بذار اگر مایله خودش ی حرکتی کنه،چون نوبت خودشه، ن شما

من خودم پسرم ، از یکی خوشم میومد ولی خجالتی بودم اونم خوشش میومد ، میدونستم. دنبال بهترین و مناسب ...

ان‌شاءالله که خوشبخت باشین خدا رو شکر 

اونم همینه خجالتیه و درونگرا ولی خب این دلیل نمیشه من که نمیگم بیاد پیشنااد بده ولی انتظارم داشتم به ریپلایی بزنه چون من امروز کلاس بخاطر اون رفتم دانشگاه خیلی سوختم 

ولی خب حرفای شما هم درسته شاید یکی از اون دلایل باشه نمیدونم