2777
2789

از روز اول مدرسه تا الان دارم هر روز میرم مدرسه که چند تا دانش اموز که سرویس لازم دارن بهم معرفی کنه 

همش میگه چشم و میگه ظهر بیا موقعی که تعطیل شدن حالا امروز رفتم نزدیک ظهر میبینم همه دانش اموزا رو داده به یه خانوم تازه وارد که امروز بهش گفته میخوام سرویس مدارس بشم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شاید ارزونتر گرفته چون بار اولشه

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                

بهش گفتم من یه هفتس دارم به شما میگم که به من دانش اموز بدین 

چطور همه رو دادین به این خانوم 

گفت فردا بیا به تو هم میدم 

ولی تمام دانش اموزای مسیر منو داده به اون خانوم میگه تو برو اونا که خونشون یه منطقه دیگس و بیار 

خب آخه اونا خوب نیستن درسته پول بیشتری میدن ولی تک و توکن

2801