2777
2789
عنوان

یعنی چی می تونه علتش باشه

167 بازدید | 20 پست

سلام معدم شدید میسوخت خودم انگشت کردم ب گلوم ک بیارن بالا آخه چند ماه پیش شاید یکی دوماه پیش همچین حالی داشتم می‌آوردم بالا و استفراغ قهوه‌ ای انگار خون هیت ولی قهوه ای می‌آوردم آخرشم یکم خون قرمز میومد برای همین امروز هم اون حس داشتم اگر نیارمش بالا ازسوزش معده میمیرم دست کردم ب حلقم وباز هم ببخشید استفراغ قهوه ای ببخشیدا ولی زیاد شاید ب اندازه دوتا مشت  هرچی می‌آوردم بالا معدم آروم تر ولی تموم نمیشد الان داره بدجور معدم میسوزه یه لیوان شیر خوردم میترسم برم باز بیارم بالا نگه داشتم خودم نیارم بالا سوزش معده و گلو دارم 

این استفراغ قهوه ای چیه کسی میدونه 

خطرناکه

شب هست 

منو مامانم خونیم مامانم میترسم بگم 

اگر خطرناکه بگم اگر نه طفلک نگران نکنم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

منم اینجوری میشم تازگیا ولی استفراغ خونی نه فقط نعده ام سنگین میشه و میسوزه و درد شدید میگیره تا بالا نیارم بهتر نمیشه انگشت می کنم تودهنم تا استفراغ کنم

علتشو نمی‌دونم

ببین خواهرم اینجوری بود بعد می‌گفت صبحا که بیدار میشم بوی خون و مزه خون میده دهنم ،خیلی بی اشتها شده بود رنگش زرد، رفت دکتر و کلی آزمایش گفتن که عفونت معده داری و قرص و اینا داد خورد خیلی بهتر شد الان خوبه خداروشکر

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده

اینم بگم توی مدفوع خواهرم خون بود ،احتمالا شما هم میکروب یا عفونت معده گرفتی ،با قرص و دارو حل میشه 

خونریزی معده وای خدای من چکارکنم

معده ات زخم داره احتمالا میکروب معده داری باید بری پیش دکتر گوارش الان حالا نرو 

خدایا شکرت برای کاهش وزن ۳۰کیلویی و ممنونم ازت که برگشت نداشتم ...خدایا شکرت برای وجود فرزندم...خدایا شکرت برای سلامتیم
یعنی خطرناکه آخه مرد نداریم الان ک ببریم دکتر خیلی خطرناکه یان؟

بنظرم هر چه زودتر برو پیش پزشک برات آزمایش بنویسه تا مطمئن بشی و علت مشخص بشه

2801