2777
2789
عنوان

شبیه تورک ها هستم آیا📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2674 بازدید | 153 پست
فقط دماغم عمله و لبام یه سی سی ژل

مژه و ابرو وفیلترم اضاف کن با این کارا شبیه  همه ی قومیتا میشی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
منم از خودم نگفتم عزیزم😂 کلی تبریز اردبیل رفتم یه چشم رنگی ندیدم همه مشکی بودنتک و توک رنگی تو کل ا ...

ببین ما ترکیم همه دایی خاله هام مامان بزرگ و بابا بزرگم همه ابی،و سبز حتی بابام عسلیه فقط من و داداشم قهوه ای هستیم کشیدیم به یکی از عمه هام خیلی زیاده اینجا نسبت به جاهای دیگه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ترکا شبیهه مصی نومزد دار کاربر نی نی سایتن موها بشدت سیاه پوست گندمی روشن ابرو ها زخم چهره اخم شده

چرا چهره اخم حالا 

ابرو زخم ؟؟

با احترام درخواست دوستی نمی‌پذیرم   
2802
پس چرادوروبرما سبزو قیافه معمولی هستن خیلی کم توشون خوشگل دیدم

قرارنیس که همه افرادقومی خوشگل باشن معمولا خوشگل زیاده ازطرفی سبزه بودن ملاک زیبا نبودن نیست میبینی طرف سبزست وخیلی هم خوشگله .البته همه دخترای سرزمینم زیباهستن .

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه توباشی،چه نباشی، نگهش میدارم 🍂

حالا اگه روراست باشیم ترک ها واقعا با شخصیت هستن من تو شهری هستم پر از ترک با فرهنگ و اصیلن ولی خدایی چهرشون معمولیه 

دخترای کورد خیلی خیلی خوشگلن 

تک و توک معمولی دربیان بشدت زیبا و تو دل برو هستن اکثرا هم نچرالن حتی بینی عمل نکرده بدون بوتاکس و ژل 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من فقط مجذوب فرهنگ و اخلاق ترک ها شدم عزیزم 

همیشه ترجیح میدم از ترک ها وسایل بخرم چه مبل چه فرش چه خوراکی همیشه و همیشه به همسرم میگم جایی بریم که فروشنده ترک باشه 

بس که با وجدانن

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکس میذاری شما

شایدیه روز گذاشتم ولی الان نه الان بحث درموردترکهاست بایدترکهابیزارن مافارسهاهم خدایی داریم یه رو تاپیک واسه مافارسهامیشه مافارسهاهم عکسمونا میزاریم      

2801