2777
2789

که اگر یه وقت ارتباطمون تموم شه تو چه حسی خواهی داشت؟

شما ارتباطتون رو باهاش تمام میکنید یا براتون مهم نیست این سوال؟

سوال فرضی هست

من حس میکنم این یه زنگ خطره و باید تموم کرد ارتباط رو انگار پسر ناپخته است که این رو گفته و بعد از عقد بدترم میشه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

موافقم‌ باهات

ممنون چون میگن قبل عقد بد بین باش بعد عقد خطرات کمتر میشه واصولا راحت تر خواهد بود خیال آدم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

نامزد منم همین و ‌پرسیده بود قبل عقد 

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 

من دوران نامزدی این سوال رو از همسرم پرسید سریع و صریح گفت هیچ تورا به خیر مارا به سلامت نمی تونم که مجبوری نگهت دارم.وا رفتم توقع داشتم مدتی تب و لرز کنه ولی دل گنده تر ازاین حرفاست.

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
نامزد منم همین و ‌پرسیده بود قبل عقد

سوال تلخ وبیجاییه بنظرم 

نمیدونم

سوال تلخ وبیجاییه بنظرم نمیدونم

نمی‌دونم نامزد من میخواست ببینه چقد دوسش دارم 

🔴در طول روز و در مورد هر چی بخوام  هر چقدر بخوام تاپیک میزنم عزیزم اگه مشکلی داری تاپیکامو دنبال نکن برو اتم  بشکاف 👍🏻🔴 تگم نکنین به هیچ وجه نمی‌بینم 
من دوران نامزدی این سوال رو از همسرم پرسید سریع و صریح گفت هیچ تورا به خیر مارا به سلامت نمی تونم که ...

😂😂😂😂

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
شایدم قصدش جدایی یه و بنا ب دلایلی فعلا میخواد عقد کنه. کات کنی بهتره

بله سوال فرضی بود ولی درسته زنگ خطر باید دید مگر واقعا همینطور روهوا گفته باشه که بازم زنگ خطره مگر مشاور چند درصد بگه بهش مهلت داد یبار

سوال تلخ وبیجاییه بنظرم نمیدونم

سوال خوبی نیست ولی اینقدر هم تلخ و بدبین نشو شاید میخواد بدونه چقدر دلبسته و وابسته هستی اصلا دوسش داری یا از زیر زبونت بکشه که دوسش داری

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
نمی‌دونم نامزد من میخواست ببینه چقد دوسش دارم

اهان ولی فکر کردن بهش از سمت پسر درست نیست بنظرم

سوال خوبی نیست ولی اینقدر هم تلخ و بدبین نشو شاید میخواد بدونه چقدر دلبسته و وابسته هستی اصلا دوسش د ...

شاید 

2801