2777
2789
عنوان

سینک گرانیتی یا استیل

46 بازدید | 6 پست

سلااااامممم به همگی 

امیدوارم خوب باشید 

خانم های عزیز میشهههههه نظرتون رو بهم بگید درمورد سینک گرانیتی و استیل 

اینکه کدوم بهتره 

خانمهایی که سینک گرانیتی دارید آیا درسته که میگن مراقبت زیاد میخواد می‌شکنه یا رنگ میگیره ؟؟؟ پشیمون نیستید از این که سینک گرانیتی گرفتید😅

ممنون اگه نظرتون رو بگید من میخوام برای خونم سینک بگیرم خودم خیلی گرانیتی دوست دارم ولی میگن خوب نیست الان بین استیل و گرانیتی موندم 

میگم گرانیتی نگیرم بعد پشیمون بشم یا بشکنه یهو

عکس سینکم رو تو تاپیک آخرم گزاشتم

من هردو رو داشتم ولی گرانیت شیک تره 

به راحتی هم نمی شکنه مگر اینکه مثلا جسم خیلی سنگین مثل هاونگ یا چکش بیافته وگرنه با افتادن ظرف و ظروف کاریش نمیشه به نظرم

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

گرانبتی شیکه من یسال دارم اسفاده میکنم البته برا من رنگش طوسی تیره هس رنگ نمیگیره به اون صورت تنها ایرادش اینه زود خط و خش میوفته و معلوم میشه چون تیره هس تو اولین روزم ی بشقاب کوچیک از آبچکان افتاد روش ی تیکه اش لب پر شد🤣اللن خیلی مواظبم که چیزی نیوفته

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکس سینکم رو تو تاپیک آخرم گزاشتممن هردو رو داشتم ولی گرانیت شیک تره به راحتی هم نمی شکنه مگر اینکه ...

دیدم عزیزم خیلی قشنگ بود مبارکت باشه 

ممنون از نظرت 

الان برای شما گرانیتی هست دیگه اره

گرانبتی شیکه من یسال دارم اسفاده میکنم البته برا من رنگش طوسی تیره هس رنگ نمیگیره به اون صورت تنها ا ...

عه🤣🤣🤣🤣🤣 پس من فکر کنم همون استیل بگیرم بهتره چون خیلی از دستم ظرف و ظروف میوفته از بس با عشق کار میکنم🤣🤣

من گرانیتی رنگ سفید میخواستم