2777
2789
عنوان

دهم تجربی داریم⁉️

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 70 پست
البرز خیلی خوبهازمونش راحت بود نه؟ دبیراشون معمولا از کجاعن؟

ازمونش که راحت نبود  

فقط تست هوش نداشتن

پسرم تیزهوشان هم با اختلاف کم تراز قبول نشد

نمونه قبول شد ولی البرز رو دوست داشت

دبیرای خوب هستن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من شیمی مبتکران فیزیک ایکیو زیست خیلی سبزریاضی میکرو خوبه؟

زیست و شیمیت اوکیه بقیشم خیلی سبزم ب نشرم خوبه باز نشرا متفاوته الان ریاضی یکی میگه ایکیو یکی میگه خیلی سبز یکی میگه فیزیک نشرالگو یکی میگه خیلی سبز ولی ابنایی که توام میگی هستن جزو بهترینا ولی خب از سطح اسون یا متوسط شروع کن 

چه مدرسه ای هستی؟ 

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
پسر منم ریاصی رو گفت میکرو خوبهالبته اینو نخریدمهنوز نمیدونم

پولدارین نه؟ خوش ب حالتون 38تومان شهریه میدین🗿😂

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
ازمونش که راحت نبود فقط تست هوش نداشتنپسرم تیزهوشان هم با اختلاف کم تراز قبول نشدنمونه قبول شد ولی ...

اخه دفترچه سوالاشو دیدم خیلی اسون بود به نظرم

ولی درکل البرزم خیلی مدرسه خوبیه

منم نمونه دولتیم تیزهوشان جز تجربی دوتا رشته نظری دیگه رو قبول شدم اما چون اولویتم نمونه تجربی بود همینو رفتم تجربیو میخواستم

گاهی دودل میشم چرا ریاضی تیز نرفتم

چطور؟ نگوووو ما فردا فیزیک داریم تازه😭😂

فیزیک ما بیشتره و من اصلااا از این درس خوشم نمیاد

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
نمونه ای یا تیز؟

تیز

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
اولا لحنتو دوست نداشتمپولدارن؟؟۳۸ نیست۲۳ تومنهقسط بندی شده

منظور خاصی نداشتم خواستم بگم اگه راحت تر بتونین خرج کنین خیلی تاثیر مثبت داره واقعا.فکرکردم مبلغش اونقدره پس پایه با پایه فرق داره. 

قبولی تو کنکور خیلیی نیاز به خرج داره درمورد رتبه برترا دارم میگم. من خودم شخصا واسه درسای تخصصی کتاب گرفتم مدرسمم شهریه ش 15عه کلاس تستاشم جداگانه پول میگیرن قلم چیم شاید برم ثبت نام کنم مشاورم شاید بگیرم کلاسم شاید برم امیدوارم تا دوازدهم اینا کافی باشه

تیز

تهرانی؟ 

دبیراش چطورن؟ به نظر خودت اونجوری که تیزو بزرگش کردن هست؟ 

تهرانی؟ دبیراش چطورن؟ به نظر خودت اونجوری که تیزو بزرگش کردن هست؟

اصفهانم

واقعا با دبیرای دیگه از هر نظری فرق دارن. چه اخلاقی و چه تحصیلی. اکثرا رشته هاشون پایه بوده مثلا دکترای فیزیک محض دارن. تا اینجا من چیز بدی ندیدم همه چیز بی نقص بوده. تنها تناقضی که دیدم تصوری که من از بچه هاش داشتم با چیزی که در واقعیت بودن بود😂

منم دهم تجربی ام . درخواستم قبول کن باهم حرف بزنیم ‌ . دینی یه درس تموم شد . فیزیو فصل اول اخراشه ‌ . شیمی صفحه ده . من غیر انتفاعی ام . خدایی خیلی خوش میگذره دبیرستان فضاشو دوست دارم . راهنمایی افتضاح بود ‌ . معلما به شدت سخت گیر و هر هفته امتحان داریم ‌ . هعی خداکنه یه چیز خوب قبول بشیم

منم دهم تجربی ام . درخواستم قبول کن باهم حرف بزنیم ‌ . دینی یه درس تموم شد . فیزیو فصل اول اخراشه ‌ ...

ایشالا

قبول کردم

ماهم دینی یه درسو تموم کردیم امروز

اصفهانمواقعا با دبیرای دیگه از هر نظری فرق دارن. چه اخلاقی و چه تحصیلی. اکثرا رشته هاشون پایه بوده م ...

درمورد خط اخرت توضیح میدی؟ 😂

2801