2777
2789
عنوان

دهم تجربی داریم⁉️

335 بازدید | 70 پست

چه خبرا بچه ها

درسا چطور میگذره؟ 

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

خواهرم هست ناراحته و فکر میکنه از بقیه عقبه😂

بهش بکو منم هنوز نمیدونم چطوری شروع کنم😭🤣

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
بزار شروع بکنن یه چی درس بدن😶😶

شیمی ص10

زیست ص8

ریاضی ص10

عربی ص7

و... 

اینا برا ماعه

حالا چون شاید نمونه دولتیم انقدر سریع پیش رفتیم نمیدونم

الانا فقط وقت معرفی معلماس ن درس😂

نفهمیدم ینی چی😭😂اگه منظورت شروع نکردن درساعه پست بالامو ببین😭😂

دهم ریاضیم🥲😂

چخبر از هندسه؟ 😔😂

رو هوا ولی شریفو قبول میشی

موقع ماایقد سریع پیش نمیرفتن که 🥲🥲هفته اول آشنایی بود

شانس ماعه😭😂

چخبر از هندسه؟ 😔😂رو هوا ولی شریفو قبول میشی

حس ششمی؟ 😂

هندسه سخت نیس واقعا بقیشم نرماله. فقططط فیزیکش🥲💔

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
واییی منم موندم چجوری بخونم از کجا شروع کنم احساس میکنم عقبم نمیتونم است بزنم با اینکه هنوز زیاد درس ...

ما ده صفحه جلوییم😂از هر درس

منم این احساسو دارم😂

2801