2777
2789
عنوان

دخترم میگه شرایط شما به من ربطی نداره من ماشین میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2045 بازدید | 98 پست
البته مخاطب سوالتون من نیستم اما واقعا از یه دانش اموز تنها انتظاری که میره درس خوندنه و قبولی تو کن ...

حرفتون کاملا درسته 

ولی این خانم با حرفشون تلاش کسایی که با زحمت دانشگاه رفتن رو زیر سوال میبره 

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏
بیشتر تقصیر شوهرمه از اول بهش گفتم همیشه نباید حرف حرف خودش باشهولی شوهرم بشدت عاشق دخترمونهو الانم ...

بقول مامانم هر خونه ای قبله خودشو داره اما من بشدت مخالفم با روش تربیتی همسرتون 

حتی اگه از لحاظ مالی کاملا اوکی باشید نباید به خواسته های نابجاش بها بدین....

من خودم دو تا پسر دارم که اگر سن دانشگاه رفتنشون برسه حتی اگه تمکن کامل مالی هم داشته باشم هیچوقت هیچوقت اجازه نمیدم چنین رفتار متوقعانه ای داشته باشن...

همونطور که مامانم به من این اجازه رو نداد...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

میشه بگی چی قول دادی ؟ کنجکاو شدم 🥴

در حال حاضر زندگیم آشفته اس و من مطمئنم که خدا بالاخره یه روز معجزه شو بهم نشون میده ، من تا اون روزی که معجزه رو ببینم منتظرم 🦋💕                                                                پس توهم اگه دوست داشتی واسم دعا کن و حتما بهم بگو که منم برات دعا کنم ♡
😂😂😂

چرا بچه های اینطوری شدن وهستن؟

بخداقسم زمان بچگی و نوجوانی ما

اصلا هیچ جوره روم نمیشد تو روی بابامون نگاه کنیم

هرچی هم که مگفتن و میخریدن،راضی و خوشحال بودیم!!

اگه ماشين تون خيلي مدل بالاست خوب بفروشيد دو تا مدل ارزونتر بخريدبه هرحال به دخترتون هم قول داديد دي ...

آخه من دلم نمیخواد ماشینمونو بفروشیم 

اینجوری چندروز دیگه چیزهای بزرگتری طلب میکنه

اگه داشتين ميخريدين ديگه يعني چي بزور ميخواد

بگو بزور ميخواي برو بخر!!

انگار از وضعيت جامعه و پدرا خبر ندارن

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نى نيچ نى نيچيه ما در دست توليد ميباشد👶🏻🧸🍼❤️
چرا بچه های اینطوری شدن وهستن؟بخداقسم زمان بچگی و نوجوانی مااصلا هیچ جوره روم نمیشد تو روی بابامون ن ...

منم الان اینطوریم ، دغدغم اینه فقط کار کنم خرجی که دوران کنکور واسم کردنو جبران کنم ، البته مشکل از بچه نیست مشکل از پدر و مادره که نباید بچه رو انقد پرتوقع بار بیارن 

عاشق نجوم و ماورام / خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میکنه / یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره 🚶🏻‍♀️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 
محکم جلوش وایسینبچه ک نیست بزرگهباید شرایط خانواده رو درک کنهدرس خونده موقعیت اجتماعی خودشو میبره با ...

کار از این حرفا گذشته. از بچگی باید بچه رو کم توقع بار آورد. الان دیگه نمیشه جلوش وایساد. البته بچه های این زمونه همشون پرتوقع شدن.

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را
گفتم یه ماشین با قیمت کمتر میخرم برات مثلا ۲۰۷ که دخترونه تره تو هم تا دست فرمونت بهترشه عوضش میکنم

والا خوشبحالش من یه دماغ می‌خوام عمل کنم بهم پول ندادن اونوقت 207تا دست فرمونت را بیوفته  

2801