2777
2789

دخترم ۱۹ سالشه دوسال قبل به باباش گفت کادوی قبولی دانشگاه باید برام فلان ماشینو بخری

ماهم قبول کردیم چون اون موقع شرایطشو داشتیم

اما پارسال یسری مسائل پیش اومد که امسال توانایی خرید اون ماشینو نداریم 

و دخترم مدام از این قضیه حرف میزنه که شما بدقولین و به حرف هاتون عمل نمیکنین

اما ما بهش قولی نداده بودیم که حتما میخریم فقط گفته بودیم باشه تا ببینیم اون موقع چی میشه

اما دخترم اصرار داره که من دلمو به این حرفتون خوش کرده

بودم

واقعا موندیم چیکار کنیم تو این شرایط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رتبه چند شده ک کادو میخواد!!دیگه وانشگاه رفتن از مهدکودک رفتن آسونتره😅🤣🤣

کنکور دادین تا حالا؟

اگه با نظرم مخالفی ریپلای نکن من اومدم برای چندلحظه از زندگی فارغشم نه اینکه باشما بحث کنم .. ممنون 🙏

محکم جلوش وایسین

بچه ک نیست بزرگه

باید شرایط خانواده رو درک کنه

درس خونده موقعیت اجتماعی خودشو میبره بالا به نفع خودشه چرا از شما توقع داره

خدایا، تنها آرزویم این است که فقرا نازا شوند. و از این پس هیچ فرزندی در خانواده ای فقیر به دنیا نیاید‌.

خب چرا از اول برای بچه هاتون همه چی فراهم میکنید که اینطوری پرتوقع بشه

والا من مامانم بهم سه چهارتومن میده انقد عذاب وجدان میگیرم و همش دنبال حبرانم

باید بهش یاد میدادی به جای دست دراز کردن جلو پدر مادر خودش رو پای خودش وایسه  پدر مادر غول چراغ جادو نیستن

حسبی الله ❤

عادت کنین قول ندین ..کارتون درست نبوده دختر ،پسرها تواین سن نمیتونن درک کنن تازمانی که خودشون پدر مادر نشن وتوشرایط سخت قرار نگیرن

⁩راضی بودن به مشیت الهی آرتور أشی قهرمان تنیس جهان در سال 1983 بود که بر اثر تزریق خون آلوده به ویروس ایدز به این بیماری مبتلا شد و در بستر مرگ افتاد. در جواب نامه طرفدارانش پاسخی داد که پاسخی تاریخی در جهان شد. او پرسیده بود من از این کار خدا در حیرتم که چرا در بین این همه انسان بد، خداوند تو را برای این ویروس انتخاب کرد؟ اشی در پاسخ گفت: در سال 50 هزار کودک در جهان تنیس بازی می‌کنند. 5 هزار نفر آن‌ها حرفه ای می شوند و 500 نفر برای جام جهانی برگزیده می شوند. و از میان آن‌ها 4 نفر انتخاب شده و به نیمه نهایی می‌رسند. آن گاه که جام جهانی را با غرور در دستانم گرفته بودم هرگز نگفتم خدایا چرا از بین این همه تنیس باز مرانفر اول جهان برگزیدی؟ و اکنون نیز که در دام بلایش گرفتار شده ام هرگز نخواهم گفت خدایا! چرا مرا به این خون آلوده انتخاب کردی؟ و این مقام مثبت اندیشی و شکر و توکل و رضا به حضرت حق است.‌
2801