2777
2789
عنوان

دیدید بالاخره پلیس اون افغانیا رو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 21662 بازدید | 763 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر نی نی یارا گلن واقعا!😍😘😍😘😍😘

شب هممون میایم میبینیم تا یه مدت تعلیق شدیم .و افغانیا موندن تو سایت .دلخوش به این مقدار نباش دخترم

لطفاً زیر ۲۵سال توی تاپیکا به قصد کل کل با من مجادله نکنن.تبادل نظر با آدمای پخته رو ترجیح میدم🌹.تو این سایت یه سری هیولای خبیث انرژی خوار وجود داره که از انرژی بقیه تغذیه میکنن! خواستم بگم اگر تو یکی از اونها هستی بدون جواب کامنتات رو نخواهم داد و حتی کامنتات رو باز هم نمیکنم پس دنبال سوژه دیگری بگرد 🥰.تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
بچه ها قفل کنم؟

اسی افغانیا گزارش میزنن تاپیک میپره 

قفل کننننن که این همه صفحه جلو رفته بمونه لااقل

خانمای مهربون به نیت سلامتی پدرم چند تا الهی به رقیه میگید؟؟ لایک کنید منم برای حاجت رواییتون صلوات بفرستم ❤️
شب هممون میایم میبینیم تا یه مدت تعلیق شدیم .و افغانیا موندن تو سایت .دلخوش به این مقدار نباش دخترم

🤣🤣🤣🤣🤣ما بیرونشون میکنیم ببین یک روزی تاپیک میزنن ایران خالی از افغانی شده 

🍀🍀🍀اب هست خاک هست جوانه باید زد. 

خیلی خوشحال شدم از اینکه باهاتون حرف زدم

امیدوارم سایه غم و ناراحتی از ایران برداشته شه و مردم ایران به چیزی که لایقش هستن برسن

قفل میکنم که تاپیک نترکه بقیه هم ببینن  

به هرچیزی که آسیبی زنی آن چیز جان گیرد..🕊️