2777
2789
عنوان

دیدید بالاخره پلیس اون افغانیا رو گرفت

| مشاهده متن کامل بحث + 21754 بازدید | 763 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ذاتشون همینهیبار ی پلیسه میگفت سربریدن براشون از آب خوردن آسون تره اصلا باهاشون درنیوفتیدهمین هفته پ ...

کی جوابگوعه؟ کی راه اومدن و جولان دادنشون تو کشور رو باز گذاشته؟

الان بیاد همون کسی که از یه ترانه حماسی برای جلب احساسات و نظر مردم استفاده میکنه، جلوی ورود غیرقانونیشونو بگیره اگه واقعا دلسوزه مردمه نه فقط وعده و شعار بدن.

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
تو باز اومدی ازشون دفاع کنی؟،،

من دفاع نمیکنم ولی میگم سر یه دعوا نگید اعدام و این چرت پرتا 

فقط 41 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار 
با حرف زدن اینجا چیزی درست نمیشهروقتی فتین یه مغازه دیدین فروشنده اش افغانیه خرید نکنید بگید بخاطر ف ...

افغانیا خطرناکن میان تعقیبت میکنن میکشنت  

به هرچیزی که آسیبی زنی آن چیز جان گیرد..🕊️
زورشون به طالبان نمیرسه دارن مردم مارو‌میخورن

اینا خودشون خواستن طالبان حکومت کنه با طرز تفکرشون.نمیدونم  چرا نمیخوان واقعیت کشورشون رو بپذیرن؟.من از افغانی ها بیعارتر ندیدم تنها قومی هستن که هیچ تعصبی نسبت به کشورشون ندارن حاضرن تو ایران و ...زباله گردی بکنن اما نرن کشور خودشون رو آباد کنند.واقعا قوم عجیبی ان

مثل اینه که بگی باید ببینی چرا مهرجویی و زنشو افغانیا کشتن

اون که اثبات نشد 

فقط 41 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایک نکن جون اقدس الویه /تیکر اتمام دوازدهمه کاربری ۱۴۰۱ تعلیقی ۳ بار 
نه اونا باید از ایرانی ها بترسن اگر قرار باشه بترسیم که پس فردا ما میشیم کلفت نوکر اینا

باریکلا 

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      
2801