2777
2789
عنوان

بنظرتون من خیلی چاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 40 پست
من قدم ۱۶۷ وزنم ۵۲ هستشوقتی ۵۴ کیلو شده بودم همه میگفتن خیلی چاق شدی و اصلا بهت نمیاد!چون اصلا استخو ...

چه جالب

دقیقا من قدم ۱۶۸

الان ۶۰ کیلوام و به نظر خودم و بقیه لاغرم

میخوام چندکیلو اضافه کنم توپر بشم

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من قدم مث شما وزنم ۷۶ حس میکنم خیلی چاقم البته هرکی میبینه منو میگ هیکلت خوبه ولی لعنت ب این شکم اگ ...

اره شکم خیلی بده لامصب

قسم یاد میکنم دیگ حرف جیز نزنم ک تعلیق نشم 🤧 شدم مث ۴۰ ساله ها . فحشمم بدی میخندم . آینه آینه 🥲 تازه شم اینقد حرص میخوری خودت خشک میشیا عه چیزه یعنی شیرت منظورم بود ‌ 😪آخه چرا حرص چرا داعوا  تا وقتی میتونیم با خنده و شوخی همو بزنیم شقه کنیم😔😌
چه جالبدقیقا من قدم ۱۶۸الان ۶۰ کیلوام و به نظر خودم و بقیه لاغرممیخوام چندکیلو اضافه کنم توپر بشم

سلیقه ایه کاملا منم توپر نیستم

کلا سلیقه ام توپر نیست

مثلا اصلا از باسن های خیلی گنده وسینه های درشت خوشم نمیاد

بدنسازی کار میکنم که فقط سینه هام خیلی کوچیک بمونه😁بااینکه ۹۰درصد دیدم خانم ها سینه بزرگ دوست دارن و نشانه زیبایی اندامشون میدونن!

هرکس یه مدل دوست دارم

آدم سالم باشه بقیه اش سلیقه ای هستش

من دوام آورده‌ام؛ اما می‌خواستم معنای زندگی‌ام چیزی بیش از دوام آوردن باشد.
عزیزم باید شیرینی جات مصنوعی رو از غذا حذف کنی و بجاش به سبزیجات اضافه کنی پیاده روی هم خیلی خوبه از ...

عریزم واقعا من غذای خاصی نمی‌خورم حتی  شیرینی اینا یه مدت قط کردم کلا  ۱ کیبو عم اضافه شدم 

قسم یاد میکنم دیگ حرف جیز نزنم ک تعلیق نشم 🤧 شدم مث ۴۰ ساله ها . فحشمم بدی میخندم . آینه آینه 🥲 تازه شم اینقد حرص میخوری خودت خشک میشیا عه چیزه یعنی شیرت منظورم بود ‌ 😪آخه چرا حرص چرا داعوا  تا وقتی میتونیم با خنده و شوخی همو بزنیم شقه کنیم😔😌
😂 اتفاقا مادر شوهر من خیلی چاقه خودش ولی به من میگه دنبه😐 حالا اون موقع ک بدنم ورزشکاری بود میگفت ...

من طب سنتی بلدم .اگه اصلا شکر و قند سفید و شیرینی و مربا و فرآورده هایی که قند و شکر سفید دارن نخوری  و مقدار مصرف برنجت هم نصف کنی و شکمت‌ رو با روغن سیاهدانه چرب کنی  و ماساژ بدی هر روز و زیر شکمت و امتداد باسن ران بادکش کنی و روزی نیم ساعت حداقل پیاده روی مخصوصا اول صبح قبل از طلوع خورشید و مصرف روغن هم کم کنی تخم‌مرغ هم شب نخوری میوه و سبزی جات زیاد بخوری تا معده‌ات پر کنه هم لاغر میشی هم مشکل تنبلی تخمدانت خوب میشه عزیزم

سلیقه ایه کاملا منم توپر نیستمکلا سلیقه ام توپر نیستمثلا اصلا از باسن های خیلی گنده وسینه های درشت خ ...

از لحاظ ریز و درشت بودن استخوانا گفتم

منم الان خوبما

اما چون قبلنا خیلی لاغر بودم فوبیاش مونده روم

درکل اهل ور رفتن با خودم نیستم فقط فوبیای لاغری دارم

به کجا خواهی رفت با این ویرانی که خودِ تویی...
من طب سنتی بلدم .اگه اصلا شکر و قند سفید و شیرینی و مربا و فرآورده هایی که قند و شکر سفید دارن نخوری ...

مرسی عزیزم باشه اینکار را رو میکنم اتفاقا روغن سیاه دانه هم رفتم گرفتم خدارکنت حواب بده

نه چاق نیستی چاق به یکی میگن بالای ۹۰ کیلو باشه 

در حد سه چهار کیلو اضافه وزن داری فقط 

«از رها کردن نترس…هیچ‌کس نمی‌تواند چیزی که مال توست را از تو بگیرد؛ و تمام دنیا نمی‌توانند؛ چیزی که مال تو نیست را حفظ کنند..»🌿
همه میگن چاق نیستم ولی وقتی میرم رو ترازو پشمام می ریزه به کسی بگم ۷۳ لم باور نمیکنه

خب از این دسته ادمایی چرا سخت میگیری منم وزنم ۵۴ عه ولی اصلا بهم نمیاد

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...