2777
2789

سلامم،جون هرکسی دوست داری جواب بده

سال چندم کنکورت بود؟

منطقه چندی؟

میانگین مطالعت؟

ترازت چند شد؟

ببین گلم ارتش مصاحبه خاص خودش رو داره که باید یا از کسایی که رفتن بپرسی یا دفتر چه و سایت خودشون رو مطالعه کنی

و اینکه از لحظه اول حقوق داری

ولی خب دیگه جدی تره

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
سلامم،جون هرکسی دوست داری جواب بدهسال چندم کنکورت بود؟منطقه چندی؟میانگین مطالعت؟ترازت چند شد؟ببین گل ...

سال سوم کنکورم بودش

منطقه۳

میانگین ۸ساعت 

تراز اردیبهشتم ۷۵۶۲ و تراز معدلم ۸۰۵۱

کسیو نمیشناسم ک اونجا خونده باشه یسریا میگن برو 

یسریا میگن نرو مصاحبمم کم مونده به زمانش استرس دارم

🌝🌻
رتبتون چند بود؟مصاحبش که بیشتر سوالای احکام و عقیدتی هستقبول بشی از همون اول حقوق میدن بهت

۱۶هزار منطقه۳ البته امسال رتبه هارو بد دادن با تراز من پارسال رتبه ۱۲هزار اینا داده بودش🦦

بله درسته سختیاشو میخام از زبون کسی ک اونجا خونده بفهمم

🌝🌻
سال سوم کنکورم بودشمنطقه۳میانگین ۸ساعت تراز اردیبهشتم ۷۵۶۲ و تراز معدلم ۸۰۵۱کسیو نمیشناسم ک اونجا خو ...

عزمزمه تو اینترنت هم که شده تحقیق کن

اطلاعات عمومیت رو بالاببر،تو مصاحبه استرس نداشته باش چون زود متوجه استرس میشن و رد میکنن

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕
سلام عزیزم وقتت بخیررررمنم دعوت شدم برای پیراپزشکی ها ، میشه اگه اطلاعاتی کسب کردی به منم بگی لطفاً ...

سلام عزیزم اطلاعات خاصی بدست نیاوردم فقط چیزی ک فهمیدم اینه روز اول معاینات پزشکیه بعد از اوکی بودی میری مصاحبه شفاهی اینا

🌝🌻
2801