2777
2789

دانشجو هم هستم یه فنی هم دارم یاد میگیرم 

به عنوان شغل دائم بهش نگاه نمیکنم

ولی یکی بهم پیشنهاد داد به جای کارالآنم(صندوقداری) برم مهماندار بیمارستان خصوصی بشم

حقوقش خوبه تقریبا 

ولی اصلا نمی‌دونم چه جور شغلیه؟شخصیت آدم خورد نمیشه؟نظافت هم با ایناست ؟

دل نگران کودکان غزه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

فکر کنم صبحانه و نهار و شام رو باید برای بیمار ببری و بعدم ظرف ها رو جمع کنی با این چرخ چند طبقه ها  غذا برای بیمارای هر بخش میبری برای هر بیمار ممکنه غذای مخصوص بدن فقط اون قسمتش باید حواست باشه  من چند بار بیمارستان بودم این طوری غذا می اوردن

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

نظافت هم کار شما نیست کار خدمه هست میان طی نیکشت سرویس رو میشورن  ملافه عوص میکنن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
صندوق پاره وقتی؟ حقوقت چقدع؟ اخع منم میخام برن

نه من فول تایمم

نیم شیفت هفت تومن اینطوراست فک کنم بستگی به فروشگاهش داره 

فک کنم یه سری فروشگاها چرخشی صندوقدار و چیدمان عوض میشه یعنی ثابت صندوق نیستی یه سریا هم ثابت صندوق وایمیستی

دل نگران کودکان غزه....