2777
2789
عنوان

اگه رحم اماده زایمان طبیعی نباشه

181 بازدید | 18 پست

آیا ماما متوجه میشه؟  با معاینه متوجه میشه که لگن مناسب زایمان طبیعی نیست؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بله عزیزم

آخرهای بارداری،معاینه میکنن،تشخص میدن ک لگن کوچیکه یا ن

باید دکترت دلسوز و ماهر باشه،،اگ ک نباشه،ب زور و فشار نخواد بچه رو طبیعی بیاره

آنه تویی؟من هرروز میگم دیگ رف برا زایمان،همون موقع تو تاپیکها میبینمت😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سللم عزیزم همش فکرت هستم،نه مگه اینکه بری دکتر خصوصی خودت،ولی بیمارستان انقدر نگهت میدارن تا باز بشی و طبیعی بیاری فقط در صورت اینکه از ۴۰ هفته رد بشی اورژانسی سز میکنن،،،و اینکه فقط مواظب باش بچه مدفوع نکنه که خدایی نکرده بخوره طوریش بشه 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
حالا رحم یا لگن؟ بله قبل از زابمان طبیعی دکتر معاینه میکنه ببینه ایا لگن امادگی داره یا کوچکه؟ اگه ل ...

رحم اشتباه نوشتم منظورم لگن بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
بله عزیزمآخرهای بارداری،معاینه میکنن،تشخص میدن ک لگن کوچیکه یا نباید دکترت دلسوز و ماهر باشه،،اگ ک ن ...

منو کسی معاینه لگنی نکرد که 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سللم عزیزم همش فکرت هستم،نه مگه اینکه بری دکتر خصوصی خودت،ولی بیمارستان انقدر نگهت میدارن تا باز بشی ...

یا خدا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا خدا

نگران نباش  بهتر هست امروز بری دکتر خودت که زیر نظرش بودی ببینی چی میگه و سنو بگیر بچه مدفوع نکنه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
نگران نباش بهتر هست امروز بری دکتر خودت که زیر نظرش بودی ببینی چی میگه و سنو بگیر بچه مدفوع نکنه

سنو برام نوشتن برا این هفته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برو برای معاینه لگنی پیش دکتر متخصص که اگه آمادگی نداشتی بهت نامه بده. اگه بندازی به موقع زایمانت تو بیمارستان ماماها چکت میکنن ممکنه به خاطر سیاستاشون الکی بگن لگنت خوبه.

برو برای معاینه لگنی پیش دکتر متخصص که اگه آمادگی نداشتی بهت نامه بده. اگه بندازی به موقع زایمانت تو ...

باشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منو کسی معاینه لگنی نکرد که

اواخر هفته ۳۸ و ۳۹ معاینه میکنن

بعضی دکترا چندین بار اینکارو میکنن،تا دهانه رحم باز کنن

درد داره،ن زیاد ولی یکم رو داره

الان چن هفته ایی؟

با سونوگرافی اندازه لگن مشخص میشه ک پزشک طبیعی رو تایید کنه یا بفرسه برا سزارین

باشه

من خیلی منتظرم شما زایمان کنی بیای از زایمانت برامون بگی😄 راستی تو معاینه لگنی چک میکنن که سر بچه تو لگن اومده یا نه. من لگنم عالی بود برای طبیعس ولی سرش تو لگن نبود واسه همین سز شدم. اینم خیلی مهمه‌.

اسی شیاف گل مغربی استفاده کردی؟نتیجه نداد برات؟رابطه بدون جلوگیری چطور؟شنیدم سوره انشقاق هم خوبه برا ...

شیاف نزاشتم ترسیدم

رابطه هم یه درصدم تاثیر نداشت فعلا پیاده روی دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801