2777
2789
عنوان

اعتماد بنفس

87 بازدید | 7 پست

من واقعا اعتماد ب نفسم پایینه 

با اینکه ادم باهوشیم مطالبو سریع میفهمم یا مثلا خلاقیت دارم  از لحاظ ظاهریم  اوکیم  یعنی نقص ظاهری ک بزنه تو ذوق ندارم 

اما واقعا اعتماد ب نفسم پایینه نمیتونم  راحت باسم با بقیه و ارتباط بگیرم  

تو اسنا شدن با بقیه همش حس میکنم اونا از من بهترن  و نمیتونم راحت باشم

چیکار کنم  چ تمرینی میشه انجام داد یا کتاب خوب؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین رو من که فقط یهو وارد شدن به جمع کار کرد

البته که تو هر جمعی یه تعدادی از ما بهترن خیلیم بهترن ولی چه ربطی داره 

فقط همینطوری وارد جمع شو و حرف بزن و یه دفه به خودت بگو برام مهم نیست هر چیزی که دوست دارن پشت سرم بگن اینجوری راحت میشی دیگه 

البته من اینجوری بودم نمیدونم 

در جست و جوی طلا، الماس را فراموش کردیم.                       دوستان تاپیک های اول مال من نیست مال خواهرم بوده 
اگه توی جمعی میری، سعی کن خودتو توی موقعیتی بندازی که مجبور بشی حرف بزنی چند بار انجام بدی، درست میش ...

من حتی ب جایی میرسم که بقیه میگن چرا حرف نمیزنی 

ولی هیچی ندارم که بگم چون اکثرا فکر میکنم حرفایی ک قراره بزنم جالب نیست  برای کسی مهم نیست 

فیلم  های یوتیوب  درمورد اعتماد  به  نفس حتما  ببین خیلی کمکت  میکنه

ببین  اعتماد به نفس خیلی  مهم  تو زندگی   اگه  نداشته باشی  آدم  فکر  میکنن  تو آدم سطح  پایینی  هستی  جدی    و  یه  آدم اگه  حتی  قیافه نداشته  باشه   هیچی نداشته   باشه   ولی اعتماد به نفس  داشته  باشه   همه دورش  جمع  میشن  فکر میکنن  کیه  این    پس  اگه  میخوای  با بقیه  ارتباط  بگیری   باید  خجالت  بزاری  کنار  اول   بخاطر  خودت  و  ارزشت    سطحت   تو  دیده   آدما      و مفافعت

خودت  قبول   داشته  باش  همیشه   همه  اینو باور میکنن

اگر بدونی  هیچ  کس  دلش  نمیخواد  با آدم  بی اعتماد به نفس   دوس  بشه  و  ازدواج  بکنه    اینو بهتر درک  میکنی    همه  میخوان  با  فردی باشن   قشنگ  سر  زبون  داره   بچه  برو   بلده  حقشو  بگیره   و  اعتماد به  نفس  بالایی  داره  خودشو  قبول  داره 

من حتی ب جایی میرسم که بقیه میگن چرا حرف نمیزنی ولی هیچی ندارم که بگم چون اکثرا فکر میکنم حرفایی ک ق ...

اشکال نداره

هرچی به ذهنت میاد بگو

معمولا هرچی بیشتر حرف بزنی، حرف خودش میاد و بیشتر میتونی صحبت کنی

چرا نمیمیری میگن خوبا زود میرن😏