2777
2789
عنوان

نامزدیم بهم خورد

| مشاهده متن کامل بحث + 1750 بازدید | 148 پست
گاهی اوقات تلنگر خوبه ولی تلنگرم واسه ادمی که میفهمه خوبهیه عده دوراز جون شما بمیریم واسشون مهم نیست ...

آرامش رو دارم 

الان زندگیم دقیقا همونی هس که آرزو م بود 

ولی هنوز مریضم کامل رفع نشده

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

کامنت هاس بعضیاتون خیلی عجیبه! ایشون ب اون آقا گقته حرومزاده بعد انتظار دارین آقا ادامه بده و حتی بیاد عذرخواهی کنه؟ اگ برعکس بود چی میگفتین؟

اون آقا شاید ب خونواده اش چیزی نگفته و الکی اونا رو بهونه کرده تا استارتر حرفی برا گفتن نداشته باشه

استارتر هرررچی میگفتی بهتر از حرومزاده بود

خودشم پشیمونه اما امشب گفت دیگ اینا راضی نمیشن تمومه

بگو علاوه بر حرومزاده بودن دهن لقم هستی گو ه خوردی حرف بینمونو رفتی گفتی🤬

بگو برو بمیر بابا خوب شد شناختمت همین اول کاری دکمشو بزن بره گم شه با ادم دهن لق بچه ننه نمیشه زندگی کرد.

چه خانواده ی فتنه ای داره😑

آرامش رو دارم الان زندگیم دقیقا همونی هس که آرزو م بود ولی هنوز مریضم کامل رفع نشده

خاطرات هم هیچوقت پاک نمیشه مگه میشه آدم یادش بره مگه میشه آدم درد و سختی هاش رو سر هیچ و پوچ یادش بره.... همیشه مثل یه دم آوبگیزونته چرا وقتی آدم میتونه خاطره های قشنگ داشته باشه با خودش یه کوله پشتی درد حمل کنه

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
یکسالع نامزدم وااای نمیدونی همه امیدم بود دلخوشیم بودخوشحال بودم یکی دوستم داره باورم نمیشه اینا همه ...

یبار یکی یه حرفی بهم زد 

گفت هر آدمی یه تاریخ مصرفی داره !!

گاهی این تاریخ رو خودشون رمق میزنن 

این که الان میگم شعار نیستش( ولی ب جای قرص ارامبخش ب ف. ل  نیک ببین شاید خداوند سرنوشتی بهتر واست رمق زده 🙂

اگه تورو بخواد خودش میاد شک نکن ولی اگه تو بخوای با اصرار برگردونیش(( شک نکن این زندگی دوام نداره) از همین الان ب خداوند توکل کن و بگو الهی ب امید تو 😀 من خودم ب شخصه حس میکنم زندگی خوبی در پیش داری و ب حسم شک ندارم 

موفق باشی❤

خودشم پشیمونه اما امشب گفت دیگ اینا راضی نمیشن تمومه

بلاکش کن و تو هم تمومش کن اگه خودش واقعا خواهان باشه میاد حرف گوش کن دختر اینقدر تولدت دیگه تحقیر نکن

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
یبار یکی یه حرفی بهم زد گفت هر آدمی یه تاریخ مصرفی داره !! گاهی این تاریخ رو خودشون رمق میزنن این که ...

عزیزم وابسته ام اعتمادم امیدم دلخوشیم همه چیزم خراب شد اگ وابستش نبودم شوت میزدم زیرش گم شه حالم بده بدنم درد سرم درد یکهفتع بالامیارم اب غذا نمیخورم همه دلخوشیم بود باخودم میگفتم یکی هست دوستم دارم دلم گرمه

خاطرات هم هیچوقت پاک نمیشه مگه میشه آدم یادش بره مگه میشه آدم درد و سختی هاش رو سر هیچ و پوچ یادش بر ...

خاطره های بد زخم زبونا حتی دردایی دیدم خانوادم میکشن که برا منم نبود

از من یه ادم افسرده ساخت

هیچوقتتت فراموش نمیشن هیچوقت یه زخم عمیقن که همیشه جاشون میمونه😅به قول شوهرم لیوان شکسترو چسپم بزنی معلومه

دعا کنین♥️
شما ی چیزیو این وسط جاانداختی ک نمیگی وگرنه ی رالطه رسمی همینجوری بهم نمیخورهمطمینا خانواده این پسر ...

همچین حرف کمی هم نزده،شنیدن این حرف قابلیت اینو داره که کلا طرف دیگه جوابش رو نده،بنظرم پسره خیلی بی غیرته که بازم باهاش ارتباط داره و‌گفته من راضی ام خانواده ام نمیزارن

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️