2777
2789
بیخیال با رسم پیش نرو بگو من هرچی ک نیازه رو میخرم من خودم هرچی ک نیاز بود گرفتم ب مامانمم نزاشتم زی ...

اره واقعا حق با شماست آدم خجالت میکشه پدر مادر چه گناهی کردن ... 

دوس دارم بیارم خداروشکر راضی ام از زندگیم شاید امسال بعد عید اقدام کنم یا زمستون ...

انشالله هرچی صلاحته اتفاق بیفته من تاپیکام هست تو شرایط بدی باردار شدم و ناخواسته بود چند ماه اول بارداریم مثل افسرده ها بودم ولی الان ک دنیا اومده میگم خدایا غلط کردم اون موقع کفر گفتم اینقدر ک دین و دنیام شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو نوزادی خیلی حساس بودم و کلی استرس الکی کشیدم چون بچم علائمی شبیه به تشنج داشت نگو اسپاسم عضلان ...

منم دقیقا همینجوری ام خیلی بده من همش استرس دارم چیزیش نشه

راستش بچه ی اول بیشتر بخاطر سیسمونی که قراره مامانم بخره دلم میسوزه خیلی رسم بدی داریم در حد ی جهاز ...

ولی بخاطر این موضوع خودتو اذیت نکن بیار 

تاجایی ک تونستین تهیه کنین بیخیال رسم مسخره 

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من تورو فقط ازخدا میخوام دلبندمادر🥺   به امید روزی که خبر بارداریمو تاپیک بزنم😍) خدایا ناامیدم نکن  😭        خدایاااا شکرت من از تو فقط میخواستم و بهم دادی  ۱۴۰۳/۵/۱۱ بی بی چک مثبت شد و بتا دادم الان تو دلمی قند من . من معجزه خدا صدات میکنم من اصلا امید ب اومدنت نداشتم 🫠الهی سالم بیای بغلمون وتنهایی های مامانی رو پر کنی 🥰 امروز ۲۸ مرداد رفتم سونو هم ساک بود هم با اشک صدای قلب کوچیکتو شنیدم بهترین حس دنیا🫠 
اصلا نگرانش نباشید خودش حفظش میکنه ولی بعد یه مدت همین استرس کم میشه طبیعیه

اره هرچی میگذره ادم ریلکس تر میسه مرسی عزیز دلم من حس میکنم ماه اول خیلی سخته از هرطرف فشتار رو ادم هست

استارتر اگه وقتی خوابی هی یه نفر بیاد بیدارت کنه بگه پاشو غذا بخور و هی به زور لقمه بذاره دهنت چیکار میکنی؟ دوست داری خودت اینجوری؟ اون بچه بیچاره هم همینه. بذار بخوابه اگه گرسنه باشه خودش بیدار میشه. بچه سه ماهه رو که دیگه نمیخواد بیدار کنی. افت قند و اینا مال اوایل نوزادیه نه سه ماهگی. خواب بدون وقفه خیلی برای بچه مهمه،

من راجب اینک الان باید بیدارش کنی با ن نمیدونم ولی اینو خوب میدونم بخوای نوزاد رو بیدار کنی باید ی د ...

وا

خب بجای اینکارا بغلش کن توی گوشش آروم حرف بزن یا پوشکشو عوض‌کن تا بیدار‌بشه