2777
2789
عنوان

کاش برمیگشتم به دوران کنکور

202 بازدید | 12 پست

و حال بدم رو مدیریت میکردم و برای علاقم تلاش بیشتری میکردم، کاش به حرف کسی توجه نمیکردم، کاش با خودم نمیگفتم دیر شده، کاش خودمو سرزنش نمیکردم، بازم شکر اما تجربه معلم بیرحمیه بعد از پشیمونی بهت درس میده

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 

هنوزم دیر نشده..

من‌الان هنوز شوهر نمیخوام ولی دوس پسری هم که نخواد شوهرم باشه هم نمیخوام..چون اگه قراره شوهرم نشه چرا باید دوس پسرم باشه؟ولی دوس پسر میخوام چون خیلی خوش میگذره ولی یه رابطه بی معنی و الکی هم نمیخوام، پس چکار کنم؟؟😂😂😂😂💔💔💔💔💔

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من دقیقا تو همین وضعم

پشت کنکورم و اخرین فرصتمه همش تو گوشیم و نمیدونم چطوری درست کنم حال بدمو

همون که اقای چاوشی گفت: تکیه کردم بر وفای او،غلط کردم،غلط !  تا یادم باشه جز ب خدا نباید تکیه کرد
هنوزم دیر نشده..

دیگه حالی نیست، بعد از یه شکست عشقی و عمری که گذاشتم فقط دلم آرامش میخواد 

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 
من دقیقا تو همین وضعمپشت کنکورم و اخرین فرصتمه همش تو گوشیم و نمیدونم چطوری درست کنم حال بدمو

به خودت سختی بده فکر نکن باید با خوشحالی گذره تا بتونی ادامه بدی، گوشی رو کنار بذار این کوفتی هیچی نداره

به خودت سختی بده فکر نکن باید با خوشحالی گذره تا بتونی ادامه بدی، گوشی رو کنار بذار این کوفتی هیچی ن ...

کاشکی بتونم💔دیگه خستم 

همون که اقای چاوشی گفت: تکیه کردم بر وفای او،غلط کردم،غلط !  تا یادم باشه جز ب خدا نباید تکیه کرد
درکت میکنم عمرمو گذاشتم پای کنکور ببین اگر واقعا میخایش دوباره تلاش کن ولی اگ دیگه نمیخای این فکرا ب ...

سه سالی هست تموم شده اما عمیقا ناراحتم که اونموقع نتونستم حالم رو مدیریت کنم تا تصمیم بهتری بگیرم