2777
2789
عنوان

عشقم رفت سربازی شب و روزم شد گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 73 پست
الانم بلاتکلیفم فرقی نداره دوحالتش یکیهخیلی بهش وابستم ما تواین ۵ سال کاتهای ابدیمون ۲ یا ۳ روز طول ...

بهتر شد یکم دوری واسه جفتتونم بهتره ببینید واقعا همو میخواید یا ن همش از رو وابستگیه

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

صبر کردن خیلی سخته کاش بعداز اینهمه صبر و سختی نتیجه‌ی خوبی ببینم

خود خدا تو قرآن میگه 

قطعا بعداز هرسختی آسانی هست

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
همچین‌میگی رفته سربازی انگار رفته جنگ با داعش! فقطم عشق شما نرفته همه میرن!الان سربازیا که مثل قدیم ...

خب خیلی دلتنگش میشم دست خودم نیس من عادت ندارم ازش دورباشم گفتم تواین ۵ سال بیشترین دوریمون دوسه روزی بود فقط😔از وقتی رفته بیشتر فهمیدم ک دوسش دارم

اون میخواسته عقد کنه که تاهلی بخوره کسری خدمت بگیره😁مامانش نزاشته 

هیچ وقت به آدما نگید"چرا اینقدر میخوابی؟""چرا انقدر جوش میزنی""چرا انقدر چاقی"تا کی میخوای درس بخونی""چرا برای چندرغاز میری سرکار؟""این همه تو خونه میمونی که چی بشه"و....  شایداون بین پریدن از یه ساختمون ۲۰ طبقه ، و بیخیال شدن از کاری که سالهاست براش تلاش کرده ،درس خوندنی که پر از فشار عصبی،فعالیت بدنی که نتیجه رو نمیبینه، بیماری که هر روز باهاش دسته و پنجه نرم میکنه و جنگی که راجع بهش با هیشکی حرف نمیزنه و سعی میکنه پیروز بشه ،.ویه حرف شما ممکنه اون لیوان صبری که با چنگ و دندون نگهش داشته...لبریز بشه.                                      ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔                

ی جوری میگه رفت سربازی انگار ۲۰سال پیشه که خدمت ۲۴ماه بود و ۳ماه فقد اموزشی بابا الان ک دیگه سربازی اسمش نیست همش شد ۱۰ماه اموزشی ۴۰روز تازه میارنت شهر خودت صب میری ساعت ۲میای عین یه کارمند

آقا هستم       آقا هستم

درک میکنم نامردن چقدر 

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
عزیزم سخته نمی‌دونم شما همسرت حتما قبل ازدواج آشنایی رفته ندیدی اینارو خیلی سخته

دقت کردی فقط ماهایی ک عشقمون سربازیه یا عشق سرباز داشتیم همو درک میکنیم؟؟؟قشنگ از کامنتا متوجه شدم کسی که هیچ تجربه ای نداره نمیتونه درک کنه

2801