2777
2789

دخترا پیج لباس و بیشتر مانتو و اینا میخوام 

معتبر باشه ...خوب باشه

پیج هایی که خودتون سفارش میدین🙏🌱🥰

خدایا دوستت دارمممم ❣❣

اینا رو تو سرچ بزنی به فارسی میاد پیجاشون فالوراشون بالاست مشخصن ان 

کیژولاین 

شفق 

ونوس 

ولگا 

پارسیس

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

ای بولک و پادمیرا سایت ان یه سر بزن خودم خرید کردم خوبن از هر لحاظ

در انتظار برف... وسط زندگی گم شده ام ...  میگویند در هر چیزی حکمتی وجود دارد اما من منتظر مانده ام تا با چشمان خودم ببینم حکمتش را!!!  توی هاگوارتز هر کی سزاوار کمک باشه همیشه. کمک براش از راه میرسه:]  وزن فعلی:۶۵-وزن هدف:۶۰... میدونین آرزوم این رزوا چیه؟ اینکه یه جرعه آب بخورم. خنده داره نه؟ ولی راست میگم   چون خیلی درد داره،میترسم آب بخورم. یادتون نره چیزی که برای شما خیلی طبیعیه،میتونه آرزوی از تهِ دلِ کس دیگه ای باشه... دیالوگ سریال یکه و تنها  به طور قطع اتک غمگین ترین تراژدیِ قرنِ      لیوای آکرمن>>   هری پاتر>>من عاشق ادم های معمولی هستم!که بدون توجه به بقیه تمام تمرکزشان خودشان هستند>>      سریال کره ای خواستید بگید معرفی کنم^^
کدومشوت فالووراش بالاتره؟

نمیدونم راستش همشون دیگه ۳۰۰ کا فالوور دارن 

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....
مرسییی😍🌱

خرید خوبی داشته باشی 💞