2777
2789
عنوان

تایپINFP

24 بازدید | 2 پست

نظرتون درباره شخصیت و اخلاق ادمای این تایپ چیه؟ حال میکنین باهاشون یا نه 

همسر قانونی هوانگ مین هیون متاهل ،متعهد💅😌          حاجی بمولا من حضرت سلیمان نیستم زبون هر حیوونیو بفهمم ، اگه دیدی جوابتو دادم ببین خیلی حرفت رو مخ بود اگرم جوابتو ندادم در حدم نیستی بیب 🗿اینو اگه اینجوری باهات رفتار کردم تو مغزت بخون ؛                                     از قوانین زندگیم : جواب احمقارو بده تا بفهمن کین

خودم تایپک اینه 

زیاد فکر و خیال میکنم و نشخوار فکری شدید دارم

اشکام دم مشکمه

اشک ها را پشت لبخندی مخفی میکنیم که خیلی درد می کند و هیچ کس نمیفهمد، ما را درد  همین نفهمیدن ها می کشد نه زخم ها.                       
خودم تایپک ائمه زیاد فکر و خیال میکنم و نشخوار فکری شدید دارماشکام دم مشکمه

همچنین منم تایپمه

همسر قانونی هوانگ مین هیون متاهل ،متعهد💅😌          حاجی بمولا من حضرت سلیمان نیستم زبون هر حیوونیو بفهمم ، اگه دیدی جوابتو دادم ببین خیلی حرفت رو مخ بود اگرم جوابتو ندادم در حدم نیستی بیب 🗿اینو اگه اینجوری باهات رفتار کردم تو مغزت بخون ؛                                     از قوانین زندگیم : جواب احمقارو بده تا بفهمن کین

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید