2777
2789
عنوان

از وقتی طلاق گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون الان عاقلانه نگاه می کنید ولی در زمانی که متاهل هستی ادم احساسی بیشتر فکر می کنه، مثلا من در زمان دعوا و ناراحتی شوهرم رو دوست ندارم اما در مواقع عادی حتی اگه خیلی با ام نباشیم ولی همین که شب تو بغلشم راحت بخوابم کل استرس و نگرانی و ناراحتی روزم برطرف میشه. کلا بودنش بهم ارامش میده.

دچار تروما شدی فکر کنم. روانشناس رفتی؟ طبیعیه بعد طلاق از زندگی مشترک بترسی یا نتونی اعتماد کنی.

واقعا من دیگ نمیتونم با کسی باشم مرد ک میبینم استرس میگیرم حس میکنم میخان اذیتت کنن ک بیان تو زندگیت و گند بزنن ب حالت

چون منو به کرد خوردم کرد پیر شدم باهاش ۳ بار خودکشی کردم میدونی جنگ اعصاب چیه من ده سال جنگ اعصاب بو ...

اخی خداروشکر تمومش کردی

من تازه چهارماهه جدا شدم توافقی با یه بچه یک سال و نیمه اصلا حالم خوب نیست،اوایل خوب بودم الان نه

دارای یک شازده پسر یک سالو نیمه ❤️
اخی خداروشکر تمومش کردیمن تازه چهارماهه جدا شدم توافقی با یه بچه یک سال و نیمه اصلا حالم خوب نیست،او ...

خودت ب مرور حالت خوب میشه میبینی جهان رو محور هیشکی نمیچرخه

2801